bugün

bugün az önce ilk defa gördüğüm buton. elime ne geçti, hiçbir şey. çünkü işyerindeyken oynayamıyorum. oynasam elime ne geçecek? hiçbir şey. eee o zaman ne bokuma var orada o buton?
40 entry giren yazarların önüne çıkan sen fazla takıldın hadi git biraz parkta oyna türü eglence aparatı. şahsen çok gereksiz buluyorum , ne yani buraya gelen yazarlar vakit geçirmek için geliyorlar.
40 entry giren yazarları durdurmak için sözlüge eklenmiş buton , çok 40 entry girdim ama şu ana kadar pek bir ugraşmadım şu meşgale ile. ayrıca oyun oynamak istesem sözlükte ne işim var kardeşim dimi.
yazarların acaba tıkladıklarını merak ettiğim bölüm. entry yazmaktan fırsat kalmaz kanımca.
tıklayınca karşınıza şöyle bir yazı çıkar :

Bu sayfayı sadece günde 40 entry'den fazla entry girenler görebilir.

bu da bana şunu hatırlatır hep :

bu yüzü sadece ölüler görür. * *
artık yeter çok yazdın dercesine adını meşgale koydukları bölümdür.
günde 40 entry girecek kadar vahim durmdaysanız, "al biraz oyun oyna, izinlisin çık hava al" felan diye çıkan alaycı buton.

edit: aha bukadar denk gelir bugünkü 40. mesejım olmuş bu.
(bkz: oldumu o kadar ya)
oyalanmak için birşey yaptığımızda kullandığımız kelime. bir diğer anlamı uğraşıdır.
yazar daha fazla entry girmesin diye 'al bak biraz bunla oyalan' tarzına hizmeten sözlüğe koyulan hizmet. he oyunlar güzel orası ayrı.
moderasyonun azimli yazarlarına hedayesidir, lakin kesmemektedir. 25'lik adamı balonla tavlayaman yeğen.

şeker versinler bari.
efendim 40 entry girdim diye bana bunu yapan 400 entryden sonra neler yapmaz afedersiniz. yazarları bu kadar şımartmayı doğru bulmuyorum. lütfen... hepiniz ip gibi dizilmişsiniz. efendi olun, adam olun lan! saygılar.
lanet bilgisayarımın kasması yüzünden bir türlü oyunların keyfine varamadığım keşfedilmemiş bölge...
elbet bir gün keşfedeceğim oğlum seni...
sırf yansında az biraz oyun oynayayım diye bugün içerisinde bana 40 entry girdirten meşgale.
gta2 de eklenen sözlük butonu
(bkz: şaka lan şaka)
(bkz: keşke)
çaba gerektiren oyunların barındığı barınak.*
flash oyun deposu, gizli odacık...
(bkz: 40 entry gir senin de olsun)
bende 5 tane oyunu olan düğme. (bkz: bu ne)
sözlüğün sürprizlerle dolu olduğunu tekrar hatırlatan şey.
hala çıkıyor mu diye merak ettiğim...
edit:çıkıyormuş...
aslında günde 40 entari girenlere zall efendinin dolaylı yoldan "bak bi boka yaradığın yok bütün gün buralardasın, al takıl ve biraz da bununla vakit geçir" dediği mevzu.
literatürdeki adı için:
(bkz: indirekt zarflama)
2006 dan beri varlığına inanmadığım ama bugün 40 entry girme başarısı gösterek karşılaştığım buton. bu ne biçim arayüz arkadaşım, beş link, beş oyun tam fiyasko olan uygulama. acilen arayüzün değiştirilmesi lazım. Hatta bir toplist konulup yazarlar arasında günün veya ayın en fazla skorunu yapan kişiyi belirleyerek renk katılabilir.
görsel olarak sunmak gerekirse;

panel budur: görsel

sağ zımbırtı şöyle olur: görsel
istatiklere girmeye karar verdiğim bugün entry kasarken birden çıkan zall ın hediyesi hoş bişey heralde inceliyoruz efenim.
sağ tarafta belirmişse bu şunu ifade ediyor ki zall bizlere kibarca "bsgçk, motorun soğusun" demek istiyor.
hayata renk katan şey.