bugün

Türlü rezilliklerin yaşanacağı balodur.

Hadi inş ben rezil olmam.
Topuklu ayakkabı sesi ve karışık parfüm kokusu içerir.

Edit: bir de hakkını helal et ablağoğeaammm diye ağlayan kızlar türemiş.
https://www.instagram.com...t&igshid=ac08gatcuasy
Kızların bacak göstermek için yarıştığı etkinlik.

Oo Tuğçenin bacağına bak! Vua
Okuduğun için mutlu olduğun tek an olabilir o yüzden tadını çıkarın. mezun olunca işsizlik yüzünden girilen bunalımları düşününce.
mantıklı insanın kendini sikmesi durumudur şöyle ki;

böyle bişey yok mk... .d

yıllarca;

kulaklarından östorojen fışkıran, bi ziqselerde biz de rahat etsek dediğin karılar ile,

"köz getir seri koçum" kılıklı abazanus sapiens, kenarda köşede ne bulursa kıstıran, ne kadar gerizekalı action varsa yapan bebeler ile mecburen takıldığın tam la bi mezun olsam da siktir olup gitsem dediğin zamanlarda,

hayatını siken; dersinden yüksek alcam amana koycam diye kastığın,

a. bulduğu yerde mayoz siken çoğaltan biyoloji hocaları ile,
b. adamın cetvelle karekökünü alan matematik hocaları ile,
c. sıçmayı bile bilmiyorsunuzdur diyen fizik hocası
d. adama amcık sülfat diyen kimya hocası ile

hoppa hobala hüloğğğ yaparak "lan ben ne arıyom burda" diyerek oynadığın;

hacı çok güzel olcak çok eğlencez felan diyip seni kafalayıp, kendilerince çok eğlendikleri ama senin açından yıllarca süre gelen eziyete 2.5-3 saat daha katlanma durumu... bi de o gece hatunları bafilemek isterler ya... amerikan filmimi lan bu m.kodugum karının babası gelcek abisi gelcek almaya gerizekalı...

o gün 2-3 kişi gel lan kuğulu ya gidiyoruz 3 lü sarcaz kol gibi gircek demişti. lan keşke onlarla gitseydim de mal gibi resim felan çekilip yıllarca küfür etmeseydim kendime...
Ulan bölüm komple sapanca gölüne atlamıştık.
Neredeyse herkes arabasıyla gelecek yolda makas işin eğlenceli kısmı sigara alkol yasakmışmış tabi yasak delen bir nesliz piknik gibi ufak çaplı bir organizasyon.
Yok balo diyince aklınıza maskeli felanfik gelmesin.
girne lord palace da yapmıstık zamanında
sibel can da bize konser vermisti.
Gitmeyi düşünmediğim balo. Dönemin yüzde doksanını sevmiyorum o insanlarla ortak bir şey yaparak eğlenemem.
Bir de bu saçmalığın mezuniyet töreni diye bir versiyonu bulunmaktadır. o ne lan o kep cübbe falan tam soytarı gibi görünüyor millet yemin ederim.

ha bir de bu saçmalığa katılmak için heyecanlanan can atan insanlar var ki sanarsınız okulu baloya katılmak için bitirmiş.
Hiçbirine gitmediğim etkinliktir. insan yıllarca ayar olduğu insanlarla neden bir geceliğine yapmacık samimi olur ki.
Onca para verip bayat kuru pasta birkaç bardak kola/ alkol alıyorsa birkaç kadeh neden kazıklanır. Mantıklı hiçbir açıklaması olmayan cumhurbaşkanı olursam ilk yasaklayacağım şeydir.

Alternatif olarak sevdiğin arkadaşlarla güzel bir organizasyon yapabilirsin toplarsın okuldan sevdiğin birkaç kişiyi muhabbet eder eskiyi yad eder foto çekinir daha samimi huzurlu güzel bir ortamda veda edersin liseye üniye bilmem birşeye.
Yada en temizi benim yaptığım gibi hadi eyvallah a*k der hiçbişeye katılmazsın. anlamı, gereği, mantıklı bir sebebi yoktur, mezuniyet balolarının.
ilkokul, lise ve üniversite.Hiç birine gidemedim lan.
550 lira verip içime oturan etkinlik.
dönüp de fotoğraflara baktığında kendi görüntüne tahammül edemediğin balodur. toy bir suratın, olmayan bir zevkin vardır. daha senin için erkek olmak nedir, kadın olmak nedir bilmediğin için, kendine hiç yakıştıramayacağın bir saç stili veya kıyafetle gittiğin bir aktivitedir.
Iğdırda nişanlımın mezuniyet balosuna katılmışlığım var, bakın ığdır diyorum ve balo diyorum. Birbirine tezat iki kelime nasıl bir cümlede birleşir derseniz işte böyle. Bu arada düğünden halliceydi. Flash tv den çok halay çekildi.
Saçma salak şeylerden bir tanesi.

Allah başka dert vermesin liseli.
ben bizim mezuniyet balosuna gitmemiştim çok da bir şey kaçırmamışım. o geceyi başka bir yerde dolu dolu geçirdim zaten.
Bazen iki yakın arkadaşı bir kız için birbirine düşürebiliyor.
Hele ki o iki arkadaş da inatçı kişilerse al başına belayı, bir de kızın da başka okuldan sevgilisi varsa iki kat bela oluyor. Toparla toparlayabilirsen...
lisedekine gitmedim. üniversitedekine de gitmeyeceğim.
lisedekine gitmediğim için pişman oldum.
üniversite için pişman olacağımı sanmıyorum.
üniversitede olan kadar iki yüzlü olanı yoktur. 4 yıl boyunca birbirinin arkasından konuşanlar birbirinden not kaçıranlar birbirine iftira atan tipler can ciğer olup fotoğraf falan çekinirler. yazık. evet.
Üniversite de katıldım benden başka 2 erkek daha vardı 20 tanede kız oyle bir ana denk geldim ki kız beni dansa davet etmek zorunda kaldı.
imam hatip liselerinde okutmalı digerlerinde alkollü olur. Yinede en iyisi üniversite balolarıdır.
kızların %70 inin afedersiniz ama pavyon karıları gibi makyaj yaptığı hele dışarısı soğuksa ter kokulu havasız bir ortamda gerçekleşecek hededir.

edit: şimdi bu balolar genelde yaz ayına denk gelse de kızlar açık giyindikleri için en basit yağmurda bile üşümeye başlarlar ve mecburen kapalı alanda olur bu balo yani bizde öyle olmuştu...
buradan mezuniyet töreni için takım elbise alanlara sesleniyorum sizin nesliniz hala devam ediyor mu ya?
erzincan universitesi düzenliyor sosyal bilgiler içki var mi diyorum yok dediler. galiba pasta kola ve ardından takı olcak. sonra dönecekler. ayrıca 3 senedir sevdiğim kızla gidemiyorum olsaydı takı törenine bile razıydım. başkasıyla gidecekmiş hanım efendi. içim içimi yiyor hiç sormayın. pis krolar zaten.