bugün

hoş gelmiştir. *
anladığım kadarıyla albert camus ve franz kafka' dan etkilenen yazar. hoş gelmiş.

edit: ayrıca iyi bir galatasaraylıymış, daha da hoş gelmiş.
sözlüğümüze yeni katılmış yazar. Hoş gelmiştir. Nickaltıma girdiği bir entry vesilesiyle kendisinden haberim oldu kendisine sözlük yaşamında başarılar ve bol pompalar diliyorum.
' bir saniye, ben seni tanıyor muyum ? ' diye sormak istediğim... geleceğin avukatıdır.
jean-baptiste clamence'nin yakın arkadaşı olduğunu düşündüğüm kişi.
nicki ile güldürten ve edebiyat'taki en benzer iki karakteri bize tekrar hatırlatan yazar. hoş gelmiş.
an itibariyle beni ahmet mete ışıkara yapmış yazar. *
(#12445040)
genelde bir mekanın önünden belli saat ve dakikalarda geçen yazar. adam dakik beyler.
sözlükteki ender futboldan anlayan yazarlardan biridir.
başarıyı değil futbolun ruhunu sever. *
birkaç entry'sini incelediğim kadarıyla futboldan anlayan güzel galatasaraylı adam. ayrıca felipe melo konusunda yaptığı hesapla baya güldürdü beni. (#12653038)
çok başarılı basketbol entryleri bulunan, bir adet güzide yazarımızdır. milli takımımız hakkında çok yerinde ve doğru tespitler yapmıştır. neredeyse her tespitinin altına imzamı atabileceğim yazardır. hoşgelmiştir.
(#13576225)

--spoiler--

çok seski bulurum bacakları güzelse ve keşke sevgilim olsa derim.
--spoiler--

koptum ya...
seksi bacaklı* minik etek giyen kızlara içinden ''keşke benim sevgilim olsa.'' diyen yazar. hoşgelmiş.
2 haftadan beri çaylak olan, sebebini merak eden ve sözlüğü bırakma noktasına gelen yazardır.
tüm zamanların en büyük kulübüne gönül vermiş bir grup asil insandan.
kanımca albert camus ve franz kafka hastası yazar. benim gibi.
tarafsız yorumlarıyla dikkat çeken 8. nesil galatasaraylı yazar.
kendi başlığım altına yazacağım ilk entrynin bu olması komik ama bir yerde mecburiyet *

(bkz: volkan demirel/@meursault samsa)
(bkz: gökhan gönül/@meursault samsa)
(bkz: #12329890)

hala da fikrimin arkasındayım alper potuk 5 milyon euro etmez.
(#14171788) ile 12' den vurmuştur.
galatasaraylı.
(bkz: #14435849)
Yabancı ve dönüşüm adlı eserleri okuyum harman yapmış yazardır.
dikkat çekmeye çalışmayan yazar. muhtemelen kitap filan yazmayı düşünmüyordur, adını duyurup sonra enrty formatını değiştirerek popüler olmak istemiyordur ya da twitter için filan kasmıyordur. suç onda değil bu düzeni yaratan bizlerde. hepimiz veziriz ama hepimiz bir başkasına piyon olduğumuzu göstermeye çalışıyoruz, kendimiz de biliyoruz vezir olduğumuzu da işte piyon olabilme hayaline çok kaptırıyoruz.
(#15334053)

ama bizim uefa kupamız var diyen galatasaraylılardan...
(#15334966) bizim şike davamız yok iken sizin 2 adet şikeli kupanız vardı ama. yalansa yalan de.