bugün

çok büyük bir yanlış yapmıştır.

artık öyle bir hale geldik ki, başı açık kadınlarımız her yerde çekinmeden sevişir, alkollü içkiler tüketen, küpe takan, dövme yaptıran, tevhid inancı olmayan erkeklerimiz de her bulduğunu fordlar, herkese yaslar oldu.

önceki günlerde eyüp sultan camii'ne gitmek için metrobüsü kullandım. ayakta oldukça namuslu, yüzünden nur damlayan, saygılı, efendi, müslüman bir hemşiremiz duruyor. arkasında da küpeli, dövmeli, uzun saçlı, sakallı bir atayis var. kadına uzun uzun bakıyor, rahatsız edici mimikler yapıyor falan fişman. aradan biraz zaman geçti, bir baktım ki bizim it kadının arkasındaki amcaya dayamış malafingoyu. amacı kadını fordlamaktı; ama yanlışlıkla amcayı fordlamış hayvan oğlu. ben, o ana kadar anlamadım tabii amcayı bafilediğini, bir hışımla kalktım yerimden "utanmıyor musun müslüman kadınlara arkadan yaslamaya pis atayis" diyerek mekkeli tokadını indirdim kafirin ensesine. o sırada, 65 yaşlarındaki chp'li amca demez mi "sanane lan! benim vücudum, benim kararım!"... sonra metrobüs karıştı. benle, o türbanlı kadıncağızı attılar metrobüsten. böyle bi' ülke işte burası! yazık!
bütün tecavüzcülerin yobazlardan ve dincilerden çıktığı için komik bulduğum yazar sıçmığıdır. Laik insanın böyle şeylerle işi olmaz. *
muhtemelen sandıkta ele geçiremediği iktidarı metrobüste geçirmeye çalışan laikçidir.
metrobüste oturacak yer olmadığı için ayakta dikilmek zorunda kalan ve destek almak için tutunduğu ortadaki o direğe yaklaşıp kıyafete zor sığdırdığı koca memelerini hart diye laikçi gencin elinin üzerine yaslayan türbanlı kadının gazına gelmiş gençtir. tecrübe konuştu.
bunlar hep fantazi.
bazi insanlarin dini tam ogrenmesi gerekir tanimadiginiz birini kafir oldugunu idda etmek buyuk bir gunahdir once bunu bilip sonra insanlari yargilamak gerekir. ikincisi gunah isleyince chp li mi olunuyor belki adam akpli nereden bilinir ki bu? (bkz: anlasilamayan goruse sahip insanlar)
(bkz: yalanını sikeyim)
çok farklı tespitler içeren alabildiğine yüzeysel hikaye.
türbanlı kadının namus analizini ne ara yaptın yada küpelinin ateist olduğunu nasıl anladın yaşlı amca chp li olduğunu hangi ara söyledi.
benim anladığım kadarıyla hikayenin esas oğlanı ciddi psikolojik sorunlar yaşayan bir genç ne diyelim allah kimseyi sağlığından etmesin.
--spoiler--
65 yaşlarındaki chp'li amca demez mi "sanane lan! benim vücudum, benim kararım!"...
--spoiler--

65 yaşlarındaki yazarlarımızı ortaya çıkarmıştır. (#20336290)
asıl niyeti türbansız chp'li amcaya dayamak olan laikçi.