bugün

görsel

istanbul-mersin arası kullanmak zorunda kaldım. Resimdeki yazıya bakıp güldüm. 23:15 arabası ile de gideceğim. Yazarların şans ve iyi dileklerini acilen beklemekteyim.

edit: bir de yanlış yazmışım yahu. Tüh.

Büdüt: iyi ki yanlış yazdık he. Geçin dalganızı.
bence türkiye nin en büyük troll şirketi. bunun başka açıklaması olamaz.

valla erkek halimle ben bile binmeye korkuyorum.
(bkz: göt kıspetten çıkmışsa metro mersin den gelir)
En son bindiğimde muavinin telefon numarasını verdiği firma.
Arkadaş da o firmayla gelmiş ama başka otobüsle ona da telefon numarasını vermiş muavin.
Özellikle mi seçiyorlar nedir hiç ciddiyet yok!
görsel
Metro turizm yolcusu ..
(bkz: sikmeseler bari)
Çalışanlara dikkat edilmesi gerekir, otobüsten inerken üzerinizde beyaz beyaz yapışkan bişey var mı diye bakılması gerekir.
(bkz: risk budur)
metro turizm ile yolculuk ederken tek gözünüz açık ve muavinin üzerinde olsun.
yola çıkmadan mermerciye mezar taşı yaptırmak.
abartılmaması gereken bir durumdur. metro da bu ülkenin bir seyahat acentesidir ve türkiye'de en geniş ağa sahip olanıdır. tek problemi taşeron otobüs çalıştırmasıdır. üzerinize boşalan, kolunuza değdirerek geçen ya da size telefon numarası veren muavinler metro çalışanı değil otobüs sahibidir. metronun suit araçları genelde şirket araçlarıdır ve sorunsuz yolculuk yapılabilir. siz değerli yolcularımıza kaliteli hizmet sunmaktan gurur duyar iyi yolculuklar dileriz. konuğumuzsunuz. koduğumuz da olabilirsiniz dikkat edin. hayallerinizde neresi varsa oraya metro var. hayallerinizin kars olmadığı kesin ama oraya da metro var.