bugün

olması gerektiği gibidir. algı oyunlarınızı da alın siktirin gidin şimdi. amına kodumun ampulleri sizi.

https://www.ntv.com.tr/tu...est&webPushId=MTQyNzk=
görsel
mecburen olacak olandır.

şu sözlere istinaden birinin tutuklanması demek hukukun yok sayılması demektir. insanmayan cmk 100. maddeyi açıp tutukluluk gerekçelerine bakabilir.
zaten kaçınılmaz olandır.

amaç alınıp alınıp korku oluşturmak, muhaliflere göz dağı vermektir.
Ya ne olacağıdı?
Adamın bir suçu yok.
Akp şov yaptı muhaliflere gözdağı verdi işte.
Suçsuzsa elbette çıkacaktır ki öyle de olmuş zaten. Eğer rte dikdatör olsaydı metin akpınar şu an hapiste olurdu ey kemalikler.
hayır adamın söylediklerinde kötü bir şey de yok. Demokrasi bilincine sahip olmalıyız diyor, darbeleri faşistlik olarak niteliyor.
--spoiler--

Suçsuzsa elbette çıkacaktır ki öyle de olmuş zaten. Eğer rte dikdatör olsaydı metin akpınar şu an hapiste olurdu ey kemalikler.

--spoiler--

arkadaş adam söyledikleri yüzünden cumhurbaşkanı tarafından "gününü görecek" diye tehdit ediliyor. akabinde ifadesi alınmak üzere savcılığa çağrılıyor. suçsuzsa elbette serbest kalacakta o adamın o sözlerden dolayı sırf cumhurbaşkanı istedi diye ifadeye çağrılması sizde hiç bir şeyler çağrıştırmıyor mu ? bak 3 yıldır burada yazıyorum şurada yazdıklarımı sebzelere anlatsam onlar bile dile gelir "ya yeter annadım taam söyleme daha" derlerdi lan. sırf ben de değil onlarca adam yazıyor aynı şeyleri hiç mi anlamıyorsunuz hiçbir şeyi *
adam asanlar diktatorlukle alakasi olmayan masumlarmış duyduk duymadik demeyin.
ağırlaştırılmış müebbet bekliyorduk. çok üzüldük bak !
ülke adına utanç verici durumdur. metin gibi tipler kim oluyorda ülkenin cumhurbaşkanına hakaret etme cüretini gösterebiliyor.
--spoiler--

arkadaş adam söyledikleri yüzünden cumhurbaşkanı tarafından "gününü görecek" diye tehdit ediliyor. akabinde ifadesi alınmak üzere savcılığa çağrılıyor. suçsuzsa elbette serbest kalacakta o adamın o sözlerden dolayı sırf cumhurbaşkanı istedi diye ifadeye çağrılması sizde hiç bir şeyler çağrıştırmıyor mu ? bak 3 yıldır burada yazıyorum şurada yazdıklarımı sebzelere anlatsam onlar bile dile gelir "ya yeter annadım taam söyleme daha" derlerdi lan. sırf ben de değil onlarca adam yazıyor aynı şeyleri hiç mi anlamıyorsunuz hiçbir şeyi *
--spoiler--

Adam üstü kapalı olarak lideri ayağından asarlar zindanlara atarlar gibi söylemlerde bulunmuş bu tür şeyler bal gibi de suç şüphesi oluşturuyor. Savcı metin akpınarı çağırı kardeşim kim cumhurbaşkanını asacak neden asacak neye dayanarak böyle şeyler söylüyorsun diye sorguya çekmesi gerek . Bunu recep tayip erdoğanın isteğinden önce savcının res en icraate geçmesi gerekirdi zaten. Öyle kolay mı cumhurbaşkanına her ağzına geleni söylemek.
kimse tayyipi sevmek zorunda değildir evet.