bugün

Gençlik bitiren oyun olarak tanımlayabiliriz sanırım.
bir healcı olarak;

kimseye beni kas diye yalvarmadım. gururu öğrendim.
sevenim çoktu ama fakirdim. itemim yoktu, demirciyle papaz olmuştuk.

beni sinir edip yüz üstü bırakan 'sevgilimin' hesabını boşalttım. pişman değilim. hak etti it.
Bu oynanıyor mu hâlen amk?
Epinevi.com Online Sektörde Metin2 Yang Knight Online GB ve E-pin Kodları Satın Alma

Online oyun sektöründe en uygun fiyatlarla E-pin Kodları Oyun Gold Barları için doğru adres. Metin2 Yang ve bir çok oyunun E-pin kodları satışında indirimli fiyatlarımız siz değerli müşterilerimize sunmaktan keyif alıyoruz. Hizmetini sunduğumuz
Metin2 Yang, Knight Online Cash GB, League Of Legends Riot Points, Steam Cüzdan Kodu, Zula Altın, Steam Oyunları, Silkroad Online, Legend Online Elmas, Cabal Online, iTunes Hediye Kart, Travian Altın, Google Play, Aion Online, Phantomers, Bigpoint, Joygame ve bir çok online oyunlarda E-pin ve Gold Bar hizmeti vermekteyiz. En önemli prensibimiz müşteri memnuniyeti ve en uygun fiyatlarla bir çok oyunda hizmet verme politikamızdır. Müşterilerimize bir çok ödeme yöntemini sunuyoruz. Havale/EFT, Kredi Kartı ile Ödeme, ininal ile Ödeme, Enpara ile Ödeme, Papara ile Ödeme, ve Mobil Ödeme ile sitemize bakiye yükleyip dilediğiniz zaman alışveriş yapabilirsiniz. Değerli Müşterilerimize, devamlı olarak indirimler, kampanyalar ve çekilişler yapıyoruz, bu indirim, kampanya ve çekilişlerimizi anasayfamızdan takip edebilirsiniz.

Keyifli alışverişler dileriz. Epinevi Ailesi. http://www.epinevi.com
bir knight online veya silkroad yapmayan oyun.
metin2 benim için bir yaşam stili haline gelmişti ama hiç adam akıllı bir seviyeye gelememiştim.
oyunu oynamıyorum ama oynayan bazı gamerları tanıyorum. yeni server falan açmışlar haberiniz olsun.
Uğrunda nice gözler feda edilen oyundur. Benim arkadaşım yüksek leveldeyken bıçak zoruyla hesabı ele geçirdiklerini gördü bu gözler. Zırhını sat dediler yok efendim mızrağını sat dediler yaktılar garibanı 50 kağıda. Yazık.
Bu oyunda ruh vuruşu ile tek atmanın verdiği hazzı yıllardır hiçbir oyunda bulamadım. Yanında da kritik patladıysa adeta orgazm oluyordum.
bir zamanlar türkiyedeki mmorpg furyasının en genç üyesidir.
1.ultima
2.knight
3.silkroad
4.metin 2
Gençliğimi ve geleceğimi çalan oyundur. Bugün büyük adam olamadıysam bu oyun yüzündendir.

Benim oynadığım sıra oyunun en iyisi edilee diye biriydi galiba ya da öyle bir şeyler.

Gençliğimi yakan demirci senin de aq...
Esas Knight Online oyuncusuyum ama arkadaş ortamında bu oyunun keyfi en az Knight Online kadar iyi. Ninja, Savaşçı ve Sura da eşit itemle kesemediğim adam çok nadirdir, Ninja da özellikle yok denecek kadar azdır. Ayrıca vs'si Knight Online'dan çok daha iyi. Sadece NP ve PK olmadığı için geri planda kalıyor Knight Online'dan. 4-5 yıl önce ne oynardık be arkadaşlarla, şuan oyunu yenilikler ile mahvetmişler, Knight Online'ı mahvettikleri gibi...
Metin2'nin bir çok sürümü çıktı işte metin2 pvp ya da metin2 çin gibi, ben "düz" metin2 iken türkiye'de yeni yeni patlamışken sene 2009 civarı olsa gerek başladım ve 3 sene aralıksız oynamıştım. Çok güzel çok zevk aldığım bir oyundu. O zamanlar 12-13 yaşındaydım tabi şimdi 21 yaşındayım. Sonradan metin2 çin mi neydi galiba adı onu oynamaya başlamıştım 25 levelden falan başlıyodu sık sık ata biner gezerdim çok zevkliydi.
Az oynamadık.
görsel
SBS günü mt2 de pazarı açık bırakıp sınava giren kardeşlerim buradalar mı ?
sabah uyandığımda karakterlerin kaç tane yetenekleri olduğunu hatırlamaya çalıştığım oyun. ayılma halinde saçma şeyler düşünmeye alışkınım ama bu nedir arkadaş? gerçi hava yağmurlu şimşek çakıyor, bu yüzden muhteşem şamanlığım aklıma geldi herhalde.

6 tane olduğuna kanaat getirdim. go healing.
hiç oynamadığım sadece etraftan adını duyup oyun olduğunu öğrendiğim iki kelime. saygılar.
çok şükür hiç bulaşmadığım bir oyun.
sırf at bileti çıkaramadım diye bıraktığım oyun.
efsane oyundur. oynadığım her saniyesi için pişmanım fakat hayatım boyunca oyunlardan aldığım en büyük zevki bu oyundan aldığımı inkar edemem. daha sonra ne oyunlar oynadım, ne konsollar aldım ama yıllar önce eski masaüstü bilgisayarımda kasa kasa oynadığım o metin 2'nin zevkini hiçbir zaman bulamadım. bulabileceğimi de düşünmüyorum.
görsel
Bu oyunu anlayamamış, ya da uzun soluklu olduğu için oynamaya üşenen kitle tarafından sürekli bok atılan oyun. Kitlesinin 80%'inin Gerizekalı olduğunu kabul etmekle beraber zamanım olsa yine oynarım. Harika oyundur.
9 ay sonra pvp serverını kurup bütün metin2 ile alakalı youtuberları koyacağım.
Aklımda 2 tip serverla geliyor olacağım aynı anda iki serverı birlikte açacağım;
1. Server özellikleri: saltanatın clientinde saltanat tarzı olacak fakat hasarlar 10t/20t yerine 10k 15 k olacak, lv sınırı 1-250 yapmayı düşünüyorum, 6. Karakter artemisia ekli olup farm üstüne dönecek oyun, su taşı sisteminde güncellemeler ve kuşak eklenecek oyuna kanatlara ek olarak.

2. Server ise: 1-99 olacak, simyalı kuşaklı, lycanlı, kesin olmamakla birlikte artemisia adlı 6. Karakteri bu server’ada getirebilirim. 1-120 arası serverlara ek olarak hidra ve zodyak tapınağını da ekleyeceğim, ayrıca eskiden wowu incelemiş biri olarak wow tarzı raid dungeon sistemi gelecek yeni boss ve maplerle birlikte, birebir kendi tasarımım olan.
30-35 bin tl bütçe ayırdım bu iş için bakalım hayırlısı.
Zamanında az mı oynamadım seni be allahsız. Ninja çarım vardı çok erkeği dolandırdım çok.