bugün

bir gerçektir. hayvan gibi böğüren teneke sesli adamları oturup ciddi ciddi dinleyen birinin müzik zevki olamaz.
Kültürsüz olduğunu bilmeyen kişi yorumu.
Bir opeth, iron maiden, metallica, dio dinlemeyi bırak hiç duymamış kişi yorumudur.
Edit: manowar, pentagram, blues saraceno, in flames ve nicesini de dinlememiştir.
Ne anlarsınız. Hem birinin zevklerine ve kişisel tercihlerine olumlu-olumsuz yorum yapmak ne kolay sizin için.

Ayrıcanaktan türkçe popo.. pardon popunu bile metal kadar eleştirmiyor bizim millet. Ne garipsiniz.
Metal müzik dinleyemeyen ılıkların uydurmasıdır..

Kaç yıllık metalciyim, en baba metalcilerin bile bilmediği grupları bilirim. Metal müzik arşivimiz 20.000 şarkıyı kapsar.. Yıllarımızı verdik yani bu işe..

Black metal, death metal, brutal death metal, grindcore, deathcore, gore gibi tarzların üstadıyız.. Duygusal ve ılık varoşlar arabesk dinlesin..

We will die for metal..
yaa hadi dinleyeni geçtim de kardeşim bu adamların ses telleri yırtılmıyor mu ğöööööööööööööööö! diye böğüre böğüre ben bunu anlamıyorum. biz bir maça gidip yarım saat bağırsak sesimiz kısılıyor, bu ibneler bunu nasıl başarabiliyor ben anlamadım. kalıcı hasar bile bırakması lazım.

bir de mesela neden ğöööööööööö! kırk yıllık anarşistim böyle saçma isyan görmedim.
Bırakılmıyor oğlum bu meret. Eşek kadar adam olduk hâlâ slayer, testament.

Diğer müzikler ninni gibi geliyor.
Saygısız ve genellenemez bir yargı.
Yıllardır da duyarım. Siz konuşun benim dinlemeyi tercih ettiğim şey siz degilsiniz fyi.
güncel Önemli Başlıklar