bugün

Kaç yaşında olursa olsunlar Asi ruhlu olmaları. Bu da çok güzel bir şey.

Haaaaard! Rooooooock! Hallelujaaah!

http://https:/www.youtube.com/watch?v=-6Xl9tBWt54
Bak bu vatan haini tespiti doğru.

Tanıdığım metal müzik dinleyenlerin hepsi gavur yarağına sakso çekmek için sıraya giren tiplerdi.

Askerden kaçtılar Almanya'ya vs. Bir tanesi hem bakan akrabasının torpiliyle sınavsız puansız bedavaya memur oldu hem de askerliği bedelli ayağına 20 gün hem de yaşadığı şehirde yaptı.

Hala o 20 güne de gitmeyeyeyim diye zırlıyordu.

Bana ben işsiz kalınca sen bağımlı bir bebesin ben erkeğim diyerek eziyordu. Sonra ben buna sen akrabanın taşaklarını emerek karnını doyuran oğlanın tekisin dedim siktiri çektim.

Kursağında kalıyordur artık aldığı maaş.
Sanki pop dinleyenler kusursuz insanmış gibi. Babam sağ olsun dinliyorum ve tavsiye ediyorum gülüm. Vatana millete de çok şükür hayrım var. Bir de metalciler satanist de tam olsun yav! Yıllardır yapılan bayat benzetmeleri kopyala yapıştır ile burada paylaşmışsın. Metal dinleyenleri sevmiyorum ve aptal buluyorum gibi yalın bir halde daha kaliteli ve açıklayıcı yazsaydın daha güzel olurdu. Şayet 70-90 arası şarkılarından girip vatana hayırsız evlat olmaktan çıkmışsın. Popüler kültür köleleri yüzünden bilinen şarkıları dinleyince kendimi sorguluyorum, sen de tiktokçu popüler kültür kölelerinin yemini yemiş sazan balığı olarak gelip burada metalcilere salya akıtıyorsun kardeşim. Nefretini abartmadan dile getir. Saygılar.
Kızlar genelde Kezban oluyor. Evet.
-isyankar bir ruh hali içerisindedirler.

-siyah giyinenleri boldur.

-aralarında satanist olanlar da vardır fakat çok değildir.

-içki içmeyi severler.

-mutlaka bir elektro gitar merakları olur.

-poserlerden nefret ederler.

-headbang işini iyi kıvırırlar.

-sevdiği şarkıların coverlerini yaparlar.

-favori gitaristleri olur ve onları örnek alırlar.

-gerçek metalciler birkaç grupta takılı kalmaz, en bilinmeyen grupları bile bulup dinlerler.

-bazılarının sert bakışları vardır.

-ateist olanları fazladır.

-kadıköy'deki lobileri güçlüdür.

-sürekli olarak, kedi kesmiyorum demek zorunda kalırlar..
istediğini düşünmekte özgürsün.

Keşke düşünsen.
Kedi kesmeleri. Eved.
Profesyonel dinleyiciler aynı zamanda klasik müzik dinleyicisidir. Fakat her klasik müzik dinleyen metal dinlemez.
Birkaç yıl sonra jazz'a evrilmeleri.
Orta-üst seviye zeka ,çoğunlukla duygusal ruh hali, genelde üniversite mezunu olmak, yetenekten anlamak...
2 türlüsü vardir cakma ve gercek.
cakmasi her yönden belli olur.
genelde nirvanaya metal derler.
ve slipknotun en kaliteli grup oldugunu soylerler.
instagram hesabinda genellikle yuzlerini goremeyiz.
gercek olanlar ise.
metal müzik duyup tüyleri diken diken olandir.
özgüvenleri vardir. felan felan.
Siyah giyinmeleri,karamsar olmaları,inançsız olmalı , fazla sevilesi olmaları,iletişim zor,içlerine kapanık olmaları,yapmayın.*
Zeki olmalarıdır,Müzikal bilgilerinin gelişmiştir iyi bir dinleyicilerdir ve sıkı takipçilerdir.
metal liriklerini sevgililerine laf sokmak için kullanmazlar, zaten şık durmaz!
hayatı sorgularlar düzene karşı dururlar.
(bkz: boyunsakal)
Bunların herşeyi metaldir. Kalemi, masası, sandalyesi, yatağı herşeyi ama herşeyi.
Metal muzik dinleyen kizlar eqlesin.
baskılı tshirt, küpe, uzun saç/sakal, siyah göz kalemi filan falan.
müzikten anlarlar ve hissederler. metal müzik candır.
genel bir özellikleri yoktur.
metal müzik dinler ve severim dışarıdan baksan kimse bana metalci demez her olaya öfke ile de yaklaşmam . satanistlerden nefret ederim içlerindeki kötülüğü olmayan bir varlığa sarılarak ortaya döktüklerini onu bahane ettiklerini düşünüyorum . deistim mevcut dinlere inanmıyorum tüm evreni yaratan yüce bir güç var mı yok mu bilmiyorum olsa da hayatıma olumlu veya olumsuz bir katkısı olduğuna inanmıyorum . Siyah rengi severim insanlara yakıştığını düşünürüm ama metalciliğimden değil beşiktaşlı olduğum için sadede gelirsek boş beleş bir başlık .
Lan ne öfkesi ne umursamazı ne komünisti ne ağlağı amk. Bak kendimi övmek gibi olmasın ama yılların profesyonel metal müzik dinleyicisiyim ama bu saydıklarınızın hiçbiri niye bende yok aq?

Metal müziğin diğer müzik türlerinden tek farkı bir felsefesi olması. Fazlası eksisi yok.

Herif bileklik takıyor ama daha ne anlama geldiğini bilmeden ben metalciyim diyor. Yada gene bu herif sırf herkes giyiyor diye siyah siyah geziniyor ve gene kendine metalciyim diyor. Rahat bırakın amk artık şu metal müziği.
yaratıcı ve enstrumanın sınırlarını zorlayan müziği sevmeleridir. fiziksel olarak bir aleyna tilki hayranı kadar kolay fark edilmezler. zira bütün metal dinleyicileri uzun saçlı, küpeli, deri ceketli filan değildir. pek çoğu öfkeli de değildir, çünkü öfkelerini dinledikleri veya yaptıkları müzik ile ifade ederler. metal müziğin, hatta hiçbir sanat dalının, temelinde ise öfke yatmaz. yaratıcılık yatar. elini hayatı boyunca yaratıcı bir enstrumana değirmemiş insanların metal müzik yapmanın verdiği tatmini anlayabilmesinin ise imkanı yoktur, sonuç olarak da böyle cahil cühela yorumlar çıkar piyasaya.
kapitalizmin tüm araç ve gereçlerini üzerinde taşıyıp, kapitalist hayat tarzını benimseyip, komunizm propogandası yapmak.
metalciyim, memurum.

ne öfkesi la? popçular aşk kelebeği zaten.

etrafta metalci yok hiç hergün birbirini dövenler ne amk? hepsi sılacı, popçu.
gulakları olması,
evet.