bugün

üzücü transferdir. yazık oldu mesut'a. evet.
son anda psg ve manu'nun devreye girdiği söyleniyor. eğer ben üçü arasında tercih yapacak olsam, manu'yu seçerim.
Mesuttan daha çok real madrid' in zararlı çıktığı transferdir. Bunun üzerine 100 milyona Bale transferi olduğunu düşünürsek zarar büyüktür.
futbol eğer profesyonellik ise en çok parayı verene gidilir, eğer yürekten oynamaksa en çok sevdiğine gidilir. realden ayrılması onun için en hayırlısı olsun. o pörtlek gözleriyle ayrı bi imajı olan mesut nerede oynarsa oynasın takipçisi oluruz.
uzun bir başarı hikayesi sonrası durgunluk hatta premiership gençlerbirliği yolunda ilerleyen arsenal'in yukarı çıkmak adına yaptığı en büyük işlerden biri.
arsenal'i eski günlerine döndürebilecek bir adımdır. iki taraf için de hayırlı olmuştur. ayrıca madrid mesut'u çok arayacak. o inceleri kim gönderecek şimdi takımda meraktan ölüyorum.
saçma bir transferdir. mesut attan indi eşeğe bindi. evet.
mesutun isteksizde olsa gitmek zorunda kaldığı anlaşma.
yapacağınız röportaji sikeyim denilen transferdir. olum adam 2 gün önce madrid'te mutluyum diyodu.
arsenalin karli ciktigi transferdir. mesut gibi bir oyuncuyu hem de real madridden 50 milyona kapattilar.
daha geçen gün madrid'de yaşam güzel, real madrid her futbolcunun rüya takımıdır neden gitmek isteyeyim diyordu. ya da röportaj yaptık diye bizi yiyor bu hıyarlar.
Cazorla ve Wilshere ile aynı mevkide forma giyen oyuncu. bir arsenal sempatizanı olarak söylüyorum : Wenger Ramsey - Wilshere ön liberosu ile Cazorla - Özil - Walcott üçlüsünü ayni anda kullanır ve klasik 4-2-3-1 düzeni ile devam edilir tek sorun bu kadar ofansif kadro mu olur lan ?
sırf taraftara bakın transfer yapıyoruz demek için yapılmış transferdir. forvette giroud gibi bi mala kalırken wilshere in rosicky nin cazorla nın olduğuı mevkiye transfer yapılmıştır.
wenger cidden sen antikasın.
35 milyon avrocuk kazandıran transferdir.
arsenalin bugüne kadar yaptığı en pahalı transferdir.
24 yaşında bir oyuncunun arsenal'e transferidir. olm bu wenger 24 yaş için "yaşlı" demiyor muydu? noldu?

o değil de, real madrid bana göre önemli güç kaybetti. iyi oldu, güzel oldu.
3 senede 80 küsür asist yapan hayvanı elden çıkaran Madrid'in mallik yaptığı transferdir. büyük ihtimalle arsenali bi tık üste taşıyacak Özil. ve de son 2-3 senedir Ronaldo'nun attığı gollerin mimarına bir bakmak lazımdır.
real madrid mesutu satmakla yaptığı sansasyonel transferine bir bakıma gölge düşürmüştür. ulan takımının beyni satılır mı. o takımda mesutun en az ronaldo kadar kredisinin olması gerekirdi.
Real taraftarı olarak beni üzen transferdir, gitti güzelim mesut ya kim efsane paslar verip gol attıracak.
bir futbol efsanesinin arsenal'e gitmi$ olmasının hikayesidir. ancellotti yatacak yerin yok. geber orospu çocuğu.
real madridin fiyaskosudur. Bale nere mesut nere.
arsene wenger'in taraftar ile barışmasını sağlamış olan transfer. tek bir transfer takımı şampiyonluğa oynatmaz evet ama mesut'un bu takıma yapacağı katkı su götürmez.
real madrid taraftarları ve mesut özil hayranlarını üzen transferdir. 'mesut madem gidicektin real madrid seviyesinde bi takıma gitseydin ya' dedirtir.
pro evolution soccer'da North London(arsenal)'i almak için bir neden daha!
Attan inip eşege binmek...