bugün

kendisini türk hissetmeyen özil'in ısrarla türk olduğunu hatırlatıp, onu sevmek ve sahiplenmektir. anlamsız bir şekilde özil'le gurur duyanlar var. adam göğsünde alman bayrağını taşıyor, bizimkiler hala neyin kafasındaysa... sadece türkçe küfür etmekle mi türk olunuyor mına koyim.
doğru önermedir.
Hamit, Nuri ve Mesut Real Madrid' transfer oldu, tüm Türkiye 5 gün Real'de 3 Türk manşetlerini takip ettik, yersiz bir gurur duyduk. Neyin kafasını yaşıyoruz acaba? Yahu adam Alman milli takımına gitmiş, Türkiye'yi reddetmiş üstüe pişman olmadığını söylemiş biz daha olayın milliyetçiliğini yapıyoruz. Bu millet adam olmaz hakikaten. Yarın öbür gün yine böyle gerzek bir konuda halk çıkış yapar, merakla bekliyorum. Ne de olsa yorganda kene var, kopar kopar gene var.
Türk'e alman kimliği vererek asimilize eden yavşak almanlar ezik değildir.
Mesut'un kendisi ben kendimi Türk hissetmiyorum dememiştir evet Türk Milli takımını tercih etmemesi beni çok üzmüştür ancak kariyerini düşünmüş olabilir buna'da saygı duymak gerekiyor. Son şampiyonada yoktuk bu şampiyonalar büyük futbolcular için referanstır orada iyi şeyler yapmak isterler. Birde bizim çok bilmiş teknik adamlarımız durduk yere takımdan keserdi Mesut Özil'i mesela Yıldıray Baştürk'ün başına geldiği gibi.

Türk olduğu için sahipleniyorum futbol endüstri halini almıştır artık duygular rafa kalktı'ki sadece oyun bu Elvan'ı da sahipleniyoruz o kadar madalya getirdi bu ülkeye.