bugün

solcuların büründüğü durumdur.

yani efendim herkesin dilinde mesele ağaç değil, mesele orda insanların yaralanması özgürlüklerin kısıtlanması vs. vs. yahu kardeşim adam senin parkını avm yapınca neyini kısıtlamış oluyor? emin ol burda bu kadar nefret saçan sen avm yapılsa oranın ilk müşterilerinden olacaksın. altında bmw arabayla gezen solcu kardeşim sana diyorum. sabah beri şu durumda neredeydiniz bu durumda neredeydiniz gibi binlerce entry girildi. adamlar da haklı bir yerde. falanoğlu inşaat ormanlarının anasını sikerken üç beş tema gönüllüsü vardı sen neredeydin a güzel kardeşim. oy verdiğin belediyen paraları cebe indirirken neden sesin çıkmıyor? kardeşim anlayın artık bunların hepsi aynı bok. akp din sömürüsü yapıp milleti kandırıyor diyen arkadaş! laikliğe atatürkçülüğe sığınan partin devlet birimlerini hortumlarken neredeydin? niye ses çıkarmadın? neden arka çıktın onlara? velhasıl gardaşım anadolunun köylerinden olan ben diyorum ki bu siyasetçiler bok ise eğer bu halk sağcısıyla solçusuyla foseptik çukurudur. hani afedersiniz ''öyle göte böyle yarak'' derler ya, hah işte tam bizim halkımıza göre.

insanlar hak edildikleri şekilde yönetilirler.
amaç buysa seçimler yakındır, götü yiyen siyaset yapar.
kafa ezmeler, tefe koymalarla millet yöneten iktidara kafa tutan kesimin yaptığıdır. öyle tavuk kafası değil o kesilen, eşek derisini tefe koyup da çalmaya benzemez birlik olmuş türk milletiyle uğraşmak. * akıllar başta mı kontrol etmek lazım. yoksa o aklı alırlar.
Bu bi ağac/park olayi değil halk dolmuş taşmiş ,Atasina bayramina kurtajina alkolune ve herseye karisilmasina patliyor.
Tohumlar polise,
Fidanlar valiye,
Ağaçlar tayyibe,
Girmeli yurdumda...
(img:#1932429)
zaten her yil milyonlca ağaç dikiyor orman bakanlığı yeni bisey degil.
fetocu lafıdır.