bugün

görsel
goruldugunde ani bir heyecan yaratan kırmızıdır. olsa da gorsek.
Bende çok yanmayan olay, halbuki bi tanısanız baya sevimli biriyim ama yansıtamıyorum buralara.
genelde içinden ileri zeka belirtisi taşımayan şeylerin çıktığı renk. şahsıma sarkan erkekleri saymıyorum bu arada.
önce kimden gelmiştir diye düşünür sonra bildirime tıklar mesajı okur değerlendirir duruma göre olumlu/olumsuz olabildiğinde kibar cevap vermeye özen gösteririm bir insanı kırmak istemem. ama biraz geç cevap veririm iyice tartat düşünür dönüş yaparım.
Vay be! Ben o rengi yeşil sanıyordum. Artık ne zamandır mesaj gelmediyse.
(bkz: mesajınız yok beyazı)
Deli gibi sıkıldığım bu günlerde iyi gelecek kırmızı.
Ne yalan söyleyeyim ufaktan sevindirmiyor değil nedense.
insanı heyecanlandıran kırmızıdır.
Kimden geldiği önemlidir.
Uzun zamandır görmediğim kırmızıdır. Özledim valla sabahlara kadar konuşmayı o nerde o sohbeti güzel kızlar.
Hayatımdaki yeni heyecan! Kırmızıyı gördüğümde bir merak, bir telaş...
şu sözlükte görmeyi en çok sevdiğim şey. instagram'daki kağıt uçağa bile bu kadar sevinmiyorum.
Ben hiç görmüyorum. Üzgün simeyli.
Heyecan verici.
(bkz: hasmet ibriktaroglu)nun online olup olmadığı kontrol edilir.

Hasmettir o hasmet.

Yoksa bize başka kim mesaj atacak amk.

Ya özel bir günü kutluyordur yada kısa filmini tanıtan toplu mesaj atmıştır.
insanın göğsünde çarpıntıya sebep olur.
karıdan kızdan hayran mektupları geliyor zannedip kalbiniz pır pır eder. ta ki sapın birinden gelen "eehüehü amk senin yaa" mesajını görene kadar.

erkek erkeğe mesajlaşmak yasaklansın bence.
Bana da bayanlar sufle tarifi atiyo sürekli altın günü var hep asiri tadim kaciyo girdikce.
tanımadığı, samimiyetinin olmadığı bir insanla nasıl konuşulması gerektiğini bilmeyenler attıkça bir önemi kalmıyor.
Nick gibi duran başlıktır.
Tedirgin oluyor insan. her an her şey olabilirmiş gibi bir yer burası çünkü.
bunlardan biri gereksiz bir mesaj olduğu için (bkz: kim olduğunu bilirsin) o kadar da heyecanla bakamıyorum.
Dopamin bağımlılığının bir başka çanak tutucusu. Karşıdaki küfretse kırmızıyı görünce insan dopamin salgılıyor.