bugün

Henüz olmayan ya da azlığından ötürü herkesin görmediği kız tipidir.

Edit: kahretsin anında olacak o anında görüntü şov gibi.
Seven, ilgisi olan veya arkadaş olmak isteyen kızdır. Ama daha güzeli için (bkz: uyandığı gibi günaydın mesajı atan kız)
Ben oluyorum, gordugum zaman dönerim. Abartilacak bir durum degil gereksiz egoya sahip degilim cok sukur.
O sırada telefon elinde olan kızdır ya da başka bir işi yoktur, bildirim gelir gelmez telefona koşar. Olabilir yani.
korkulmaması gereken kızdır.
Skype'da aniden çıka gelen amerikalı motor kızlardır. Hatta siz mesaj atmassınız bile ard arda bir sürü mesaj atarlar cevap vermesseniz tatlım orda olduğunu biliyorum gibisinden mesajlar atmaya devam ederler. Başıma iki üç kez musallat oldular engellemediğiniz sürece gitmiyorlar ve çok ilginç siz mesaj atın en fazla 10 saniye içinde geri dönüş yapıyorlar günün herhangi bir saatinde hiç fark etmez anında geri mesaj atıyorlar nasıl oluyor derseniz hiçbir fikrim yok heralde bilgisayar başındalar bütün gün uyumuyor, yemek yemiyor kısaca yaşamıyorlar. Tabi kızlarla pek içli dışlı olmamış bazı saf salak kişileride anında tuzaklarına düşürüyorlar. Bi keresinde Arkadaşım gecenin 2 sinde bana mesaj atıyor yaklaşık otuz mesaj atmış uyanmadım tabiki üstüne aradı gecenin o saatinde abi kız buldum galiba çok heyecanlıyım falan filan neyse ben ondan daha fazla heyecanlandım adam kızsızlıktan kendine halleniyordu neredeyse niye beni kaldırdın dedim. kız yabancı abi ingilizce lazım dedi. ben orda olaya uyandım sorduğum tek soru şu oldu kız skype'damı bana evet cevabını verdiğinde belanı mikem diyip kapadim telefonu. ertesi günde sormadan edemedim göster bakayım şu kızı dedim gösterdi saçma sapan bir gülme krizi tuttu beni zaten benim garibim my name is ... yazmış. Bir tek orda grammar doğru geri kalan ne varsa ben gelmek, siz gitmek. Are you kola, are you disko tarzında. Kız buna yardırmış ingilizce motor olduğu hem yazıdan hem tipten belli ama bizim saf anlamamış ne hikmetse hadi ingilizce bilmiyosun attığı fotoğrafa bak bi neyse. Benim gördüğüm en hızlı mesaj atan kizlar bunlar. Daha hızlısı var demeyin imkansız bir olay bunun olaması. en geç 10 saniyede dönüyorlar daha nasıl hızlısı olsun yanımda oturan sevgilim bana 10 saniyede cevap veremiyor. Bu motorlar 10 saniyede ta amerikadan size geri dönüş yapıyorlar. Tabi siz siz olun bunlara kanmayın motor sonuçta isterse ışık hızında geri mesaj atsın size değer verdiği anlamına gelmez. işin ticaretinde bunlar.
Bu kızların değerini bilmek lazım samimidirler.
Az bulunur çok sevilir.
Önem verdiğim biri olmasi şarttır.
Kendisine yapılmasını istedigi seyi baskasina yapiyordur. Hicbir insan bekletilmemelidir.
Helal ona candır o bitanedir.
Ben hep bu salakligi yapabilen kisiyim. Ama asla karsinizdaki kisi bunun kiymetini bilmiyor.
telefon elimizdedir o anda, başka ne bekliyorsunuz ki.
Olması gerekendir. Olgunluğun , dışa vurmuş halidir.
Kız gibi kızdır. Ancak kıymeti bilinmez. Çünkü trip atan, geç yazan egoist kız değildir.
Olması gerekendir, aksi takdirde umrumda olmuyor.
Soyları tükenmek üzere kıymetlerini bilip sahip çıkalım ki soyları 2-3 yıl daha sürsün.
Helal olsun kizidir. En azindan 6 ay sonra cevap atmiyordur.
(bkz: teklif ediyorum benimle evlenir misin)
sadece sözlükte rastladığım kızdır. bugüne kadar ne whatsapp ne facebook hatta bilemediğimiz nice sms lere cevap geç gelmiştir.
Değer görmeyen kızdır. Çünkü Erkekler genelde egolu kezbanımsı kızları severler. *
alnından öpülesi kızdır.
parlak yıldızlar çabuk söner.

(nasa uzay bilimleri araştırma kuruluşu)
Erkek olsa ilgili kadin olunca hevesli olur. Halbuki iki taraf icin durum farksizdir. Bos vakit vardir , kafalar tutmustur, ya da bu bir tavirdir ve bekletmekten hoslanmiyordur. Ama hadi gelin önyargilari savuralim ve gulelim vayyyy.... bak hemen cevap verdi dur iki soguk yapayim . Hayattaki durusunuzun stratejik oyunlara olan bagimliligina söveyim .
güncel Önemli Başlıklar