bugün

istisnasız bütün yazışılan kızların kullandığı ifadedir....kadın psikolojisinde artık ne anlama geliyorsa..."öyle işte"
bir de "neyse" demesi vardır ki adamı kahreder.
birde peki demesi vardir.ne diyecegini unutturur adama.
kibar kibar "siktir git artık lan yatçam ben sabah okula gitçem bi uyutmadın fak yu biç" demiş olabilir.
bi sus artik demenin baska bicimidir. anlayin artik kisa ve net cevap veriyosak siz de daha yazmayin.
en can alıcılar listesinde,

1- tmm
2- ok
3- neysee
4- hmmmm
5- öye işte (öyle işte de sizden cevap bekliyordur ama diğerlerinde siz bekliyorken sallamama mesajı gelmiştir).
konuşmak isteyen bir kızın sohbeti aç lütfen konuşalım serzenişidir.
Sevgilin, diyecek bir şey bulamadığında söylediğidir.
heryere cekilebilecek soz obegidir.
daha fazla yazarsam sana aşık olduğumu itiraf etmek zorunda kalacağım kusura bakma susuyorum, süründürmem lazım o yüzden daha çok beklemen lazım mealine takabül eder.
abi hepimiz mi aynıyız ya... siz de kezbansınız arkadaşlar, ben kabul ettim siz de edin.
O zaman yarın görüşürüz tarzı bi cevap verilir genelde bu mesaja.
kısa kesmiştir. üstüne gidilmemeli. (bkz: no balance)
Küçük bir sır veriyorum: mesajlaşılan kıza göre değişiyor. kabullenin artık şunu.
kişiye göre değişir ama genel olarak: açacağın muhabbeti sikeyim amına kodumun evladı.
Dudağına yapışıp, ben senin kezbanlığını da seviyom yahuşuhlu denmeli.
Muhabbetin ayrilik vaktidir.
Ok.
Peki.
Gulucuk.
Anladim.
Oyle iste.
Konu yetersizliği vardır yada sıkılmıştır.
Konu bulamamak ve görüldü yapmamak adına verilen cevaptir.
ardından da "aynen aynen" diye ekleyecek kızdır.
Sus artık yeter Allah için sus bak lütfen nolur benide anla ve s-u-s demek isteyen kızdı. Kibar ve naziktir. (bkz: Türk Kezbanı)
Konuşacak konusu bitmiştir. Yazdıklarından kafası karışmıştır. O ara mesaj atmak istemiyordur.
"konuşmaya devam etmek istiyorum, hadi bi şeyler söyle" demek istiyordur.
Konuşacak konu kalmadığının belirtisidir. Fakat muhabbet edilesi bir kızdır. Onunda edesi vardır.
arkadaşlar oha diyorum , konuşmak istiyorum ama konu bulamıyorum demekmiş falan , öyle yazanlar olmuş artılanmış falan hak verilmiş , no way , bir gacı öyle işte diyorsa , canım sus artık bırak da beni gideyim diyordur , lamı cimi yok , ötesi berisi hiç yok. lütfen. erkek olarak söylüyorum bu arada nickime rağmen mesaj atanlar olabilir.