bugün

Kelimelerin Kifayetsiz kaldığı sözlük kızıdır. 20 erkeği peşinde dolandırır da hiç birinin birbirinden haberi olmaz.
Cool takılmaya çalışan kızdır.
mesalam ben bende cevap vermek istemiyosam vermem .
vermeyin abi. Direkt mesaj alımını kapayın muhatap olmak istemiyorsanız. şu sözlüktr kızlara atılan mesajları görseniz feleğiniz şaşar.
Dogru olani yapan sozluk kizidir. Iki naber, nasilsin muhabbetinden sonra is adin ne, nerdensin, whatsapp var mi, foto atsana kismina gelmektedir. He bir de kendinizi ifsa etmezseniz g.tu kalkik, ego tavan yapmis falan derler, ifsa ederseniz de ilgi manyagi derler. Benim tercihim naber nasilsindan sonra cevap atmamaktan yanadir. Muhabbet etmek icin atanlarla zaten muhabbet eder, dertlesirim lakin no whatsapp, no ifsa. Ayrica sanane be adam adim neyse ne? Nufus memuru musun sen?
Maşallah bu devirde zor. Arkadaşlar siz manyak mısınız mesaj atsanız cevap atmayacak bu övünülecek bir yan mı?
amına soktuğum ergenleri, ya hiçbiriniz sikimde değilsiniz biliyorsunuz değil mi? hani bilmeseniz de en azından anlayabiliyorsunuz, troll'ün falan amına sokim, benim gibi bilgili olgun seksi kaslı bir insanın size sarkamayacağını çok iyi biliyorsunuz.

siz kimsiniz amına sokim ya? şurada iki trollük yaptık diye götünüz başınız ayrı oynuyor, ulan neyse bir kaç gerçek açıklayacağım hepsi apışıp kalacak neyse.

özel mesajı kapalı olan kızı anlarım da, açtıktan sonra gelen mesaja cevap atma zahmeti bile göstermeyen kezbanın egosuna sokim.

sonra diyorlar neden yabancı kız hayranısınız, amına soktuklarım bir çıkıp yurt dışı görün sizin en güzelinizden daha güzel kız sokakta dilenciyle şakalaşıyor.

amk cahilleri sizi. neden ben 10 yıl önce döndüm ki londra'dan amk.
bir honduras atasözü der ki; cevabını alamayacağın mesajı atma.
her kimse lütfen bir allahın selamını versin bari ya..

bizlere acısın..

dülay cevab ver!
Aglayan ve aglatan kişidir.
Mesaj alımını kapatan sözlük kızı kadar mükemmel değildir.
En iyisini yapan asil sözlük kızıdır. Fazla yüz vermemek gerek bunlara. Sonra cevap alamadıklarında çok tatlı oluyorlar ya ahahahah.
Hatta keşke mavi tikli görüldü ibaresi de olsa da daha çok kudurtsak.

Heeç kusura bakmayın. Nedeni yok yani sanırım kanımın asaletle dolup taşmasından. Böyle asil bi insanın köle sınıfına yazması olacak iş değil çünkü.
onlar bana yazıyor.
hele kendiside atmazsa çok daha mükemmel olur.
Mükemmel sözlük erkeğini kaybedecektir.

Ah bi' saniye ben kimseye yazmam ki zaten!

işte mükemmellerin mahsun kaderi...
dünyanın en cool insanı sanar kendini.
Hos geldiniz harun abiler.
Mükemmel biri olsa mesajlara cevap verirdi.
" mükemmel mi ? " dedirtti.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar