bugün

Iki cocuguyla ortada bırakılmıs dul kadınlar gibi hissediyorum sözlük.
Heralde işi var..

(bkz: Polyanna)
Değersiz. Basit..
Hayatımda hissettiğim belki de en beter duygulari aynı anda hissediyorum.

Birini önemseyip de karşılığını almamak kadar kötü bir şey yok.
kaygı düzeyim diğer konularda normal olmasına rağmen telefona cevap vermeme ve mesaja cevap vermeme konusunda bir haylı yüksek oluyor bunu da sağlayan da annem sanıyorum telefonunu bir türlü duymadığı için.
Zaten orospuydu.

inkar etmeyin, biliyorum diyorsunuz.
görsel
(bkz: seviyor)

(bkz: sevmiyor)
inşallah ölmüştür diyesim geliyor, evet çok gaddarım.
görsel
Bidaha buna yazmıycam amk diyorum hep ama bişey yazınca cevap veriyorum sonrada bi kendime karşı vicdan azabı beliriyor, kendime kızıyorum falan aslında boş ama ne yapıcan umursanmamak üzüyor insanı...
makul bir süre geçtiği halde cevap verilmesi beklenir bir mesaja cevap verilmiyorsa alınamayan cevaba yönelik bir yaptırım noktasında hisler olumlu olmayacaktır.
hayal kırıklığı ve biraz da kederdir. hafif dozda melankoli gibidir. yazsaydı ne güzel olurdu diye düşünülür.
Önemsiyosam deliririm takmıyosam hiçbir şey değişmez.
-zall sözlük için harika bir fikrim var.

+.....

-zalll??

+.....

-orDA MISIN??

+.....

-nyse sn mşglsn glba.s.s.
hiç başıma gelmemiş olaydır. Kimseye durduk yere mesaj atmam ve cevapsız bırakan taraf ben olurum. Saçmalayan insanlara tahammülüm yok.
Kötü hislerdir.

Bunun bir de saatler sonra gelen mesajı anında cevaplama durumu vardır.

Acı gerçekler.
Alla alla şuna bak ya hem laf sokmaya çalışıyor hem de cevap vermiyor diye düşünDüm. Meğerse engeli varmış *
Sözlük bana kaşar muamelesi yapıyor şu an bi sn.
görsel
Beni sevmiyor, benden soğudu, bırakmayı düşünüyor uzaklastırıyor, kesin biri var, nankör, hayin , emeklerime yazık hem niye inandıysam belliydi böyle olacağı , arkadaşlarım o kadar uyardı dinlemedim bak haklı çıktılar , ne kadar şanssızım ben ya yarın arayıp bu işin olmayacağını söyleyeceğim kararlıyım bu kez vazgeçiremez kesinlikle.

Nerdeee benim nutellaaam..ühü.
değişik bir hissiyat içine girersin. kafanda bir sürü komple teorisi üretebilirsin.
Kimin cevap vermediğine göre değişen durumdur.
görsel
Ölsem mi acabaa...
https://i1.wp.com/sergahd...LIK.jpg?resize=1600%2C812