bugün

mesafe, mesafeler.. belkide kimi insanın korkulu rüyası. günümüz çağında mesafelere yenik düşen insanların ilişkisi sağlıksız olduğu düşünülerek bitmiştir. bu gerçekten acı verici bir olaydır. aslında bu olayda mesafenin pek bir suçu yoktur, giden taraf alışmak yerine pes etmeyi tercih etmiştir. insanların duyguları ortak ve güçlü olduğu sürece hiçbir problem olmuyor. çok insan tanıyorum aralarında binlerce mesafe olmasına rağmen birbirlerine olan sevgi ve sadakati zirvede olan. insan aşık olduğunda bu duygunun ne kadar güzel olduğunu düşünür. ilişki zaman geçtikçe olumsuz sonuçlandığında ise aşkın olmadığını iddia ederler. aşk, sevgi vardır. sadece tükenebilir özelliktedirler. birbirlerinden kilometrelerce uzakta, ayda yılda bir görüşen çiftlere bakıyorum şöyle.. ne kadar mutlu görünüyorlar. o aylarca görmediklerinde biriken özlem var ya, belkide ilişkilerini dengede tutan etkendir. özlemek dünyanın en güzel duygularından birisidir ve bu özlem aşk ile birleştiğinde ortaya çıkan duygu bağlar aslında insanları birbirine. bana soracak olursanız; her gün birlikte gezip tozmaktansa, farklı yerlerde özleyerek yaşamayı tercih ederim. 3 yıllık bir ilişkim var. ikimizde farklı şehirlerdeyiz. lise çağından bu yana ayda bir buluşur 3 gün birlikte kalırız. 2 yıl üniversite hayali kurduk, belki beraber okuruz dedik fakat yine sonuç aynı. 2 yıldır farklı şehirlerde öğrenim görüyoruz. mutlu muyum? sonuna kadar mutluyum.. teşekkürler.

edit: buluşmaya çocuğu ile gelmiş temalı entry'e sesleniyorum. eğer şuan ki partnerim buluşmaya çocuğu ile gelecek olursa inan ki o benim çocuğum olur.

inancı tam olanın güvenide tam olur. ha unutmayın ki; inanç ve güven aynı şey değildir.
Sizi gidi romantik tavuklar!!

gayet de engeldir. Keşke olmasaymış.

Gri ve karanlık gerçek dünyadan merhabalar..
Gözden ırak olan, gönülden de ırak olur. Uzak mesafeler Zaman'la birleşince: dostluğuda, aşkıda hissedilen duygularıda bitirir.
güncel Önemli Başlıklar