bugün

zorunlu olması diye okudum. nası yani demedim değil.
katılıyorum.
tanıdığım birçok merve sorunlu, hastalıklı düşünceli kızlardı.

iyisini tanırız inş.
hiç istisna görmedim.
1990 ve sonrası modellerini piyasadan geri çağırmışlardır zaten. emisyon problemi var.
Sonuna kadar katıldığım önerme. Oda arkadaşımdan biliyorum. Her türlü pislik var. Uzak durmak en iyisi.
her 5 kızdan ikisi merve olduğundan genelleme yapılması pek de doğru olmayacak olan önermedir.
merve erkek ismidir.
tarafımdan test edilip onaylanmış durumdur. zira genelde oynak ya da popi olma merakı içindedirler.
mira isimli olanalr kadar olamazlar.
ismi merve olanların tamamını tanımış kişi gözlemi. zor olmadı mı o kadar mervelerle tanışıp bu yargıya varmak?
doğru tespittir.
doğru bir tespittir. Şöyleki efendim çoğu merve adlı kız aksi, huysuz, geçimsizdirler. Kendimden biliyorum, sevgilerimle.
doğru önermedir. ayrıca ağızlarına çok iyi almaktadırlar.
(bkz: botego merve)
(bkz: sibel adlı hatunların seks kelimesini kullanmaları)
(bkz: isminde su ön arka eki olanlardaki gizil tikilik)
(bkz: azra isimli kızların dünya güzeli olabilmesi)
(bkz: zeynep adlı hatunların komple şahane olması)
(bkz: didem adlı hatunların mankenliğe yatkınlığı olmasi)
(bkz: batuhan adlı erkeklerin sarışın beyaz tenli olması)
(bkz: selin adlı kızların kaşar olması)
adın kişinin karakterinde az da olsa rol oynadığının göstergesidir. ilkokul günlerimden üniversiteye kadar gördüklerime dayanarak doğru olarak niteleyeceğim önermedir.
doğru bir genellemedir. Çoğu güzeldir mervelerin. Ama kaprislerinden geçilmez.
(bkz: Alev isimli hatunlarin ateşli olması)
tabi sorumlu olayları Bi hayli fazla , ayrıca tripkar olanları da cabası.
merve ismi çok revaçta olan bir isim olduğu için, milyonlarca merve içerisinde sorunlu olanların bulunması çok normaldir. ha katılmıyor musun desen, katılıyorum sorunlular. ama tespit yapayım dedim.
(bkz: irem isimli hatunların çatlak olması)
isimleri merve olan hatunların bazı hemcins ve karşı cinse fena koymuş oldunu gösteren tespittir. Mesela hemcinsi çirkindir,şişmandır yada karşı cinsinin çükü küçüktür,erken geliyodur e şimdi mervelerin suçu ne ?
kesinlikle doğru olan önermedir.
ne zamandır hayatımın kıyısında köşesinde mervelerden eser yok, cidden şimdi farkettim. olsun ya yoklukta seçeneklerde olmaları bile zenginlik.
bu tespiti yapan kardeşimizin yüreğine sağlık.
bu hatunlar çok eğlenceli olurlar. işlerine gelmeyen durumlarda hemen ciddileşip, karışısındakine hayatı zindan etme moduna geçerler. hem de hep haklıdırlar karşı taraf hep bişeyleri eksik veyahut yanlış yapmıştır.
güncel Önemli Başlıklar