bugün

güldüren paylaşım.
hiç kimse kusura bakmasın.

görsel
arkada taş sütunlar üzerine oturtulmuş taş duvarları kast etmektedir. merve hanım kızımız mimariden anlıyormuş belli ki.
Daha çok malın üstüne mal oturdu ya benziyor, neyse.
eski caziben kalmadı be güzelim daha fazla zorlama istersen.
görsel
hayatı sadece dış görünüşten ibaret sayan belirli bir zaman sonra yüzüne bile bakılmayacak boş insan söylemi.
ayaklarının büyüklüğü bacak boyu kadar maşallah taş kızımıza.
Yemin ederim hiç güzel değilsin ve bir erkek olarak söylüyorum; ajda pekkan'ım şu an ki hali kadar bile çekici değilsin.
Taşın üstüne neyin oturduğunu söylerdim de, neyse.
Ben mizah amaçlı yaptığını düşünüyorum, ama yanlış mı ?
Kesinlikle.

Ben seni böyle bilmezdim Acemi cadı.
Umarım baş üstüne oturduğu görüntüyü de paylaşır.
Kuru kuruya gezmekle olmuyor demekki. ibret almak lazım. Üstüne oturduğu bir lahit (mezar) kalıntısı. Hammaddesi de toprak. Yani lisanı hal ile o mevki insana diyor ki: bugün üzerimde gezip dolaşıyorsun gülüp eğleniyorsun, ama yarın öbürgün ölünce içime girip mecburi ikamete tabi olup hesaba çekilince ağlayacaksın. Benim gibi taş toprak olacaksın. Taş bebek olsan da, sultan olsan da. O halde havan kime??

görsel
(bkz: çakıl taşının değeri)
görsel
Oturduğu Taş da ak yalnız ha.

Kıps.
psikolojisinin iyiye gitmediğine ben de katılmaktayım.
oturduğu yer tarihi eserse yaptığı öküzlüktür.

geçen ay bodrum kalesindeydik.

büyük, kocaman bir müze. yüzlerce eser var.

belki manitayla beraber toplam 400 foto çekmişizdir. değil üzerine oturmak, dokunurken bile dikkat ediyorduk. bir parçası kırılsa bu tarihe ihanettir.

yapmayınız.
tarihi eserin üstüne oturmak ofsaty, ona taş demek daha büyük ofsayt, kendini seksi sanmak ofsaytın nirvanası.

aslında gideri vardı bu hanım kızın ama; olmadı be merve !!!
entrylerin hepsini okudum ve çıkardığım sonuç sözlük yazarlarımızın çoğu haset, kıskanç, özgüvensiz kiişiler. paylaşımdan görüldüğü üzere gayet güzel bir hanımefendi mutlu bir paylaşım yapmış, allah mutluluğunu artırsın. eğer gerçekten çirkin biri olduğunu düşünseydiniz yorum yapma zahmetine bile girmezdiniz, evet tamamen özgüvensizsiniz...
Kim bu yakışıklı, aaa benmişim.
neyi var lan mis gibi kadin.
Aynen öyle abla deyip geçiştirilmesi gerekir, üstüne konuşmaya değmez.