bugün

Şişirilmiş balondur.
Nasıl güzelsin öyle aaaaah.

Bayiliyom.
Adam da bi çekicilik var ne bileyim bi naiflik var. Kaba saba kendini bişey sanan tavır yok. Hal hareketten tavırdan kazanıyor bence en çok.
Sesi kalın bir abimiz. Maximum la gerçek olmadı be Mert abi hayaller.
KAPALIÇARŞI DiZiSiNDE YARDIMCI ROLDEYKEN BAŞROL KALiBRESiNDE OYNAMIŞ YETENEKLi OYUNCU KiŞiSi.
kadınlarda iyi sevişiyor izlenimi uyandırıyor. ki çoğu kadın bunun farkında değil bunun yerine yakışıklı diyip geçiyorlar.

o yüzden adam bize bi hoş geliyor. çünkü seksi bi havası var o da olmasa adama çirkin derdik zaten
Af edersiniz ufak tefek cinayetler izleme sebebim olan beyefendi.

O nasıl ses tonudur, yabancı arkadaşlarım bile etkilenip adamın kim olduğunu soruyor.
ben büyünce mert fırat olucam dedirtiyor insana.
metroda selfie yaptığı için gösteriş yapıyor denen oyuncu. bir de bunu haber falan yapmışlar amk.

hahahaha. ulan bu türk medyası ne kadar komik ya.

kaynak ; https://www.ntv.com.tr/ga...FA/LkdyU2-4skOT59r6n-2Bpg .
Bu güne kadar tarafımca hiçbir albenisi olmayan adamdı kendileri ta ki serhan rolüyle ufak tefek cinayetlerde oynayana kadar saatinden tut giyimine hal ve hareketlerine davranışlarına karizmasına kadar tam olarak bir içim su adam.
Ben yıllarca bu adamı muppet showdaki kermit’e benzettim. Hiç sexy, cool adam hallerini yakıştıramıyordum. Ama ufak tefek cinayetler dizisinde bir haller olmuş. Ciddi ciddi cool, sexy bir adama dönüşmüş. Çok acayip bi şi olmuş.
Beş para etmez sırf komunist solcu diye yıllardır ünlü yapmaya çalışıyolar. Azılı dhkpc , pkk destekçisi çoğu insana verilmeyecek şans bu herife verildi. Yıllardır her diziye filme sokuldu sırf azılı komunist diye. Oyunu hdp ye veren şahıs işte böylelerini meşhur edip allayıp pulluyorlar.
Sesi evet guzel nokta. Sesiyle sevisilir o derece yani.
Yakışıklı değil yetenekli değil torpilli galiba. Evet.
yakışıklı değildir ama bir çekicili de yok diyemeyiz. ayrıca genç olmasına rağmen oyunculuğu oldukça iyi. özellikle kelebeğin rüyası'nda çok etkileyiciydi.
görsel
Beyinsiz pkk lı.
Yılmaz Erdoğan’ın her filminde oynatmasının sebebi belli oldu. Hem yeteneksiz hem Kürtçü. Evet.
afet-i devran, sükût-u lisan. muazzam.
abi gözünüzü seveyim göz var izan var bu adama nasıl yakışıklı diyebiliyorlar lan. ee sen yakışıklı mısın amk diyecekler olacaktır elbet. değilim ama aga bu adamda değil. sempatik desen tamam anlarım. sempatikte şey gibi yakışıklı değilsin ama yoklukta gidersin gibi bi şey.
Benim anlamadığım bu adam 10 yıldır aynı neden şimdi çıldırdı bu amk kezbanları ?
Meğerse sadri alışık olmak için en uygun adaymış vay bee dedigim aktör. Benzemiş valla.
çomarlara dert olmuş koca yürekli adam.
Bu adamı ben de beğenmiyorum ama beğenenlere amk kezbanı diyenlerin de ben amk. Kızlar mert’i beğenerek Nasıl acıtmışsa artık, tükürükler saçıyor pislik herif.
2 gün önce vibiosunu izlediğimde gurur duymuştum ama gerçekten böyle bir açıklama yaptıysa üzücü, asker bir vatanın bel kemiğidir.
şu tarz operasyonlara bayılıyorum.
içimizdeki orrrrrospu çocukları ortaya mis gibi dökülüyor..

+1 eklenmiş.