bugün

Murat gümüş isimli adam, 10 yıldır kiraladığı küçük dükkanda kokoreççilik yapıyormuş. Ekonomik sıkıntılar yüzünden 15 gün önce arabasını satışa çıkarmış. 4 gün önce de sosyal medya üzerinden oğlundan özür dilemiş ve intihar etmiş.

görsel
görsel
görsel
görsel

Fakirin ve açın halinden anladığımız hayırlı ramazanlar dilerim. Bu ülkede ramazan ayında bir esnaf canına kıydı.
mekanı cennet olsun elden ne gelir. git gide daha kötüye yol alıyoruz ülkece.
Alan yaaaarrr ve yardımcımız olsun.
Ülkecek psikolojik tedaviye ihtiyacımız var. Sorun şu ki sigortanız yoksa devlet hastanesinde psikiyatri muayene ücreti 150 TL gibi birşey. Ama üzülmeyin abi ben suri suri derseniz bedava muayene olabilirsiniz.
Cebine baksanız iphone kullanıyordur hatta internet paketi bile almıştır kendine,

Sırf hükümeti kötülemek için intihar etmiştir yoksa ekonomi super lan.

Allah'tan rahmet dilenen kişidir.

Anne ben bugün aktroll oldum.
Yanılmıyorsam imam buhari,Bir beldede birinin intihar ettiği bilgisi kendisine ulaşınca "orada müslüman olan bir kişi bile yok muymuş?" Demiş. Bu şu demek: bir tek müslümanın bile yaşadığı beldede insanlar intihar edecek noktaya gelmemeliler. geliyorlarsa o beldede müslüman yoktur!
şu olayı bile islama bağlayıp sanki islam intihar et diyormuş gibi kendine prim yapan orospu çocukları var ya işte bunlar da intihar etmeli.
vebali herkesin boynuna ama en çok da ülkeyi soyup soğana çevirenlerin, yemeye doymayanların boynuna.

bu ülkede kendi yandaşını kayırmayan, torpil yapmayan ve pkk ile içli dışlı olmayan bir siyasi parti var mı bilmiyorum ama asla bu cinayete ortak olmayacağım. bu nedenle memleket hareketi'ne oy vermeyi düşünüyorum.
para için intihar etmek mallıktır. bundan 100 yıl önce atalarımız çadırda yaşıyordu evi arabası yoktu avlanarak karnını doyuruyordu. çık ormana ev yap avlan.

çok ku para lazım o zaman başka işe gir para kazan günde kaç kişi işten atılıyor yeni iş buluyor. küçük çocuğunu dünyaya travmayla bırakıyosun.
adamın birisi halen daha bunu bile iktidara bağlayanlar var yazmış. kime bağlayacaz ülkeyi şuan kim yönetiyor aleyna tilkiye mi bağlayalım.
Ecevite yazar kasa firlatildiktan sonra hükümet devrilmisti.simdi medyada bile haber olmuyor.
Keşke intihar etmeseymiş keşke bi çözüm yolu bulunabilseymiş çok çok üzücü. Allah rahmet eylesin sevenlerine sabır versin.
imanı itikatı çok zayıf biriymiş zayıf olmasa intihar etmezdi. bide olayı akp ye getirmişler cuhape olsa pandemi corona falan olmazdı dimi lan.
bunu kime bağlayacağız aptal oç vebali insanlara salgında tek kuruş yardım yapılmayıp insanlar mevsimlerdir eve hapsedilirken tabiki onyıllardır israftan dün vermeyen, ülkenin parasını har vurup harman savuran, 7 24 bin ışıklı saray yaptıranların üzerinde değilse ben hiçbir şey bilmiyorum.
gılişdar isdifaa edsin.
Adamcağıza çok üzüldüm. Saf temiz biri olduğu belli oluyor.
bugünlerde duyduğum en kötü haber. diyecek tek söz yok.
kılıçdaroğlunun muhalefet olduğu zamanda gerçekleşmiştir.
allah rahmet eğlesin, en fazla 7 gün sonra unutulacak.
kamyona kendini asan adamı unuttuğumuz gibi...
Allah (c.c) rahmeti ile muamele etsin inşallah..

Videosunu izlediğim de kendime gelmem biraz zaman aldı..

Allah (c.c) kimi ne ile sınar bilinmez, amaa bu sınavı bu şekilde bitirmek biz insanların haddi değil..

Kalbi göğsünüzde atıyor diye kendinizin sanmayın, idare eden sensin aslolan irade sahibi değil..