bugün

tarih belirlenmesi gereken zirve.
bici bici mersinde değil adana'da yeneceği için olmayacak zirve. haddinizi bilin olm.
esas olarak mersin'de yapıldığı için olacak zirve. haddinizi bilin olm.
Ne antalya ne de adana bici bici mersinde yenir arkadaşım.
bici bici mersin'de değil adana'dadır. hataylılar dabici bici'nin haytalıile karıştırıldığını öne sürüyor. çukurova kültür savaşları bölüm 56353. mersin bizim der adana hayır bizim hatay bu bizden çıkmıştır der. bu uzar gider, hatta güneydoğu ve akdeniz'e sıçradığını gördüm bunun.

(bkz: büyüyor efendim durduramıyoruz)
gidip adam akıllı tantuninizi, cezeryenizi falan yiyebileceğiniz zirve. bici bici ile olmaz o iş.

hem bu sıcakta 2 sokak yürüyünce su gibi terliyor insan, terleyip yabış yabış ne zirvesi yapacaksınız.
Neyin nerden çıktığını bilmeyenlerin düzenleyeceği zirvedir.
(bkz: Bici bici)
(bkz: adana)
Eğer çalışmadığım bir günde/saatte gerçekleşirse uzaktan tiplerinizi kesebileceğim zirve. Bebe doluysa gelmem elbette.

Mesajla gelen edit: bebenin biri alınmış olacakki hemen yazdı dişlerini göstererek gülen smileyyyy.
Baklavada antep' in.

Edit: yunanın biri eksiledi.
Hamamda yapılacaktır. Sarma sarıp geliyorum.
tamam. tartışmayalım. tantuni zirvesi yapalım.

olmadı cezerye zirvesi yapalım.
kerebiç zirvesi yapalım.
muz zirvesi yapalım. (bu biraz sakat oldu)
Alın bicinizi, biz de tantuni zirvesi yaparız o zaman.
Tartışmayın yahu. Kerebiç zirvesi olsun madem.
(bkz: kerebiççi oğuz)
entrylerden görülüyor ki, yeteri kadar mersinli varmışız. cidden yapalım ya bir zirve.

Abicim zirve bu zirve. Yazarları buluşturma şeysi. Tabiki biraz forum tarzı entry olacak. Size güzel bir örnek :

--spoiler--

zall ile buluşuyoruz istanbul zirvesi

143. zirveden aldığım haberlere göre 20 den fazla yazar şu anda mekanda hazırmış. ben de yoldayım, gelmek üzereyim gençler. yalan haberlere itibar etmeyin.

zall
--spoiler--
tavsiye etmediğim zirve.
Uzaktan izlemek için ideal olan zirve.
BiCi BiCi ADANANINDIR LAN. GIDIN TANTUNI YIYIN SIZ.
(bkz: 31 temmuz mersin tantuni zirvesi)
bici bici yapmasını sizden öğrenecek değiliz.
patenti mersinlilerindir efendim.