bugün

(bkz: mersa alışveriş merkezi)
yazıları özenle takip edilmesi gereken yazardır. sözlükten uzak kalmaması gerekir.
yaran facebook iletileri başlığını açmış insan. hey gidi..
gözümde bir kahraman olan insandır. ülkemiz mersa gibi insanlara muhtaçtır. (#12714270)
(bkz: #12006746) tarih bilgisi sıfır olan öğretmen adayı yazar. efendim, askerliğimi yeniçeri olarak yapmış olabilirim ama o kadar da yaşlı değilim.*
öğrencilerinin geleceğini düşünemiyorum.
asi kız, ışık temalı ruh, tapılası bir sima.
hakkımda yazdığı yazıyı editleyerek derin üzüntülere boğmuş. yering.
arapçada liman anlamına gelen ve şaraplarıyla ünlü sicilya kasabası marsala'da bulunan kelime.
ben öleyim, top olayım. ibne olayım, vurdurayım falan. nasıl ben meleğimin doğum gününü hatırlamam ulan ! melek yahu o !

beni nasıl affeder ki ? nasıl affettiririm ki kendimi ? affetmesse haklı.

bunu kendisinin yüce adaletine ve vicdanına bırakıyorum.

en kötü günleri en güzel günleri gibi geçsin. doğum günü kutlu olsun ! iyi ki doğmuş, iyi ki var..

seninle oturup moda'da, tepe nautilus'ta çay içmeyi özlemiş bu beden. çabuk gelsin istanbul'a !
' nice yıllara ' yazarı. hayal ettiği herşey gerçek olsun.
Doğum günüymüş, yazarmış, çizermiş hanimiş de hanimiş.

23 nisan'ın bayram olmasının doğumuyla ilgisi yok ama ailesinin bayramı olduğu kesin. Nice yaşlara be!
çok merak ediyorum bugün nasıl doğmuş.
doğum günü yazarı kutlu mutlu olsun efenim.
doğum günü kutlu olsun yazarıdır. ayrıca aylar aylar önce nick altımı açarak sözlükle beni bir etmiş yazardır.

pastasında bir sürü mum olsa da gençliği üflediği mumlar gibi sönmesin diyerek sonlandıralım bu entryi.
kaç gündür bu günü bekliiyorum o bilir. 2 gün önce kutladım. ha bugün ha yarın diye o da hava ya girdi tşk etti. * sıradan bi gün işte, kimse hatırlamasa da olmaz mı dedim. ben hiç takmam böyle günleri sen de takma dedim. demez olaydım ağzımın payımı aldım ki kutluyorum. doğum günü onun için en özel günlerdenmiş. zilli bir de o kadar güzel bi günde doğmuş ki kutlamasak unutsak bayram da kapına gelmiş çocuğa şeker vermiyor hissi kalıcak içimde. evet çocuk gibi zaten bir de 23 nisan da doğmuş. yani anlayacağınız tencere yuvarlanmış kapağını bulmuş.
bu özel gün için seçmiş olduğum hediye ;
jeff buckley : halleluah
http://www.youtube.com/watch?v=y8AWFf7EAc4
leonard cohen : hallelujah
]http://www.youtube.com/watch?v=YrLk4vdY28Q-

edit: değişik versiyonları koydum ki seçme şansı olsun. favorim cohen amca tabi ki! *

nice senelere, mutlu yıllar *
kafa izni almış yazardır. *
sayfayı bi özetlemek gerekirse ;
rihez.......
mersa.........
rihez...
&
#
$
rihez...
mersa.......
ben.. nerden girdim arada kalıcam ama olsun .

bişey yazıcam gidicem siz yine devam edersiniz.
müzik zevkine güvediğim yazardır.
lafı kulaklarından anlayan, gözü ile dinleyen yazar.
kendisine buradan sesleniyorum, ortak istemem, kaptırmaya da niyetim yok, o yüzden yalan konuşacağım.
(#10634362)

kaliteli bir insan.
biscolata starz ikramı ile hoşgeldin diyen, adımın çıkmasına ramak bırakan, tatlı kişilik bir yazardır.
makul kişiliğe sahip yazar.
eski kız arkadaşımın bir arkadaşının lakabı. o olması imkansız ama yazayım dedim sözlük. amaç paylaşmak.
vay vay vaaay... dördüncü nesil yazardır ve bana şekil koymuştur.

yani ayağına taşı bağladı, kendini denize attı ! yazık olacak... yazık...
Vay vay vaaay... dördüncü nesil yazar.

bana şekil koymuştur. Ayağına taşı bağladı kendini denize attı ! yakalandığı yerde tiz kellesi vurula.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar