bugün

soğuktan donmak demektir. herle birde öğreciyseniz, abi şu aloriferleri yakın demek hiç bir anlam ifade etmeyecektir. vay arkadaş. bütün orta anadolunun soğuğu ciğerimize işledi.
bahar aylarında götünüzün donması demektir. 1 ay önce kapattılar sistemi cimri yönetim.
Geceleri sıcaktan camı açıp uyumak demektir.
Aylık 250 tl aidat ödemektir.

içim gidiyor her ay ödemeyi yaparken.

Yazın da aynısı ödüyorum aq
En ufak yağmurda görevlinin gelip, kaloriferleri yakması demektir.

iyi hoşta pezevenk yağmur kesileli 1 hafta oldu, 1 haftadan beri yanıyor o kaloriferler sucuk olduk sıcaklarda

Üst kat komşu isilik olmuş amk*
Yazın da kışın da 250tl ödüyorsunuz demektir. Düşünüyorum doğrusu bazı zamanlar bu kadar insandan her ay 250tl alıp ne yapıyorlar diye. Toplananan parayı bana verseler misler gibi ısıtırım o apartmanı valla.. ha bir de binaya özel merkezi sistem saçmalığı var tek bir kişinin elinde ısı derecesini yükseltmek, canı isterse yükseltiyor istemezse kapatıyor totomuz donuyor vallahi. Çoluğu var çocuğu var, hapşıranı aksıranı var yapmayın efendim.
Güzel şeydir.
Her şeyden önce kolaylıktır.

Burada baharda ısınmaya son verdirip donduran yönetim sorunu da yok, yönetim bizzat biziz. Evet.
Çocukluğumun hayali..
Yönetici demokrasi ile gelmedi mi oraya? indirin yavşağı!

Kârlı değildir.
17 derecenin altına düşünce kaloriferlerin yanması demektir.
pay ölçer sayesinde keyfinize göre kaloriferinizi açıp kapatmak sizin elinizde.
avantajlı sistem.
Eğer lojmandaysanız fırın gibidir.

Ooh.
mühendislik ve yerel standart belirleme anlayışımız kopyala-yapıştır olduğundan yurdum insanına atılmış bir kazıktır merkezi sistem ısıtma..
ilk ve sonbaharda görülen kısa süreli soğuk havalarda illallah ettirir. kışın evde don atlet oturup ekmek almaya çıktığınızda hasta eder. ağustos ayında ödenen aidat tutarı yaşamı yeniden sorgulamanıza neden olur. binaenaleyh kombili daireye tercih ederim.
Genellikle en alt katın piştiği en üst katın donduğu sistemdir.