bugün

Eskiden buna cevap olarak ‘merhaba?’ Derdim. Ne istiyorsun abisi demek bu, kezoluk değil. Tanımam etmem başta bir sorgulamadır bu.
Yerine göre değişen olay.
Şimdi kızın ilişkisi varsa ve sen merhaba dediysen, kız bunu hayırdır manasında yazmış olabilir.
Ya da üşendiyse merhaba yazmaya ondan da yapmış olabilir.
Ama her türlü kezoluk tabi. Nolur yani merhaba desen aşınır mı elin?
dükkanın önünü kapatma mesajı vermek istemiştir.
noktalama işaretlerini kullanması önerilebilir yazıyla zor çünkü.
Her merhaba dediğiniz sizinle konuşmak zorunda mı acaba? Nedir bu özgüven?

Bakın “merhaba” anlamsız bir tanışma cümlesidir sözlük için Ama “merhaba şu entryde söylediğiniz şey nedir?” Gibi bi şey Daha uygundur, hem cevap da alırsınız. Almazsanız yukarıdakileri sayma hakkınız var.
Ünlem işareti koyan kızdan evla olan hanım kız. Maazallah 3 adet ünlem işareti "!!!" koyanlar var. Soruya pekala soruyla cevap verilir, sorudan yol alınıp yavşanır, soru sorulara gebe bırakılır ama ünleme ne diyeceksin anam babam. Zaten ünlem başlı başına karın ağrısı değil de nedir? Kesinlikle Karın ağrısıdır. Ünlem duvarları, soru işareti yolları remz eder.
kestirmeden hayırdır kimsin oğlum sen bende kayıtlı değilsin bi sittir git demiştir.
bir kıza hiç merhaba yazmadım ama yazıp da böyle bir tepki alsam ondan önce davranıp engel atardım herhalde.
Türkçe bilmiyordur.
balık burcu olabilir.
Hayırdır manasına gelir.
Tatava yapma direk iş bitir diyor olabilir.
sen hayırdır bilaaader diyordur. evet bilaaader yani birader değil bilaaader diyordur ağır ağır uzaklaşın.
“Merhaba, sana etkileyici sitemi vuğiiiks sayesinde nasıl yaptığımı anlatacağım.” içerik hakkında ön bilgi.
Yani diyor ki, merhaba ne emuğagoyyim derdini anlat. Yine de sil engelle ekmeksiz oralar.
iletişim problemi olan kibirli bir orta doğu kezbanıdır.
tipik bir türk kızıyla iletişim kurmaya çalıştığınızı gösteren durumdur. allah sabır versin.
? ..............

?..............
soru işareti gönderse neyse de soru işareti diye yazması ağır olmuş.
atılan merhaba mesajına cevap olarak gönderilmişse birkaç mesaj sonra savcılığa vermesi muhtemel kızdır.
benim tarafımdan cevap verilme şerefine nail olanların karşılaştığı müthiş cevaplardan sadece biri.
hadi yine iyisiniz minnoşlar.

t: net insandır.

kimi zaman...
Yanlış yapmıştır. Hiç Cevap vermemek daha iyidir.
adap kurallarından, iletişim bilgisinden bir haber olan kızdır. konuşmak istemiyorsa bunu bir cümle kurarak karşı tarafa aktarması gerektiği acil şekilde kendisine öğretilmeli ve tez vakitte etrafından uzaklaşılmalıdır.
sözlük kızlarının da zaman zaman başvurduğu savunma taktiğidir.
!! ?? şeklinde cevap yazın, iletişimi noktalama işaretleri ile kurmaya çalışan insanla daha fazla muhatap olmaya gerek yoktur kanımca...
hızlıca cevap bekleyen kişiler olabilir.