bugün

Hüzünlü bir beyan. Siz naptiniz kankalar.
biz hepimiz evlendik. tüm sözlük buluştuk tek seferde aradan çıkardık o işi. 130 kişi aynı evde yaşıyoruz.
Beni niye çağırmadınız.
Ben de evlenmedim. istersen gidip Hollandada evlenebiliriz.
ooo ben oğlanı askere bile gönderdim sen yokken.
Sag ol canim illa gönlüme göre olması çok da şart değil.
nazmiye ben de gaza geldim evlendim şimdi dul bir erkeğim. keşke evlenmeseydim kafam rahat olurdu. şimdi dulum diye kadınlar bana yemek getiriyor evini temizleyim diyor.

ama amaçları hepsinin kötü. beni kötü emellerine alet edip kandırmaya çalışıyor. biride geçen gel ormana gidelim mantar toplayalım dedi biri gitmedim.

bekarlık sultanlıkmış zaten dulum diyince kızlar arkadaşlık etmek istemeyende var.
Bende maalesef , yaş 44 oldu bu saatten sonra biraz zor.
Maalesef. Beni hep kekolar beğenir benim beğendiklerim ise beni beğenmez...
valla bende.
Benim aklımda biri var senin için ama söylemem burda.
Zengin bir koca bulsak bizde düşünecezde, hep mi fakir olur bir insan ya.*
evlenmeyin bekarlar naylon kızlar çıkacak.
Fuckbody ara memo bu devirde evlenip ne yapacaksın.
Boş ver kızın hayatını karartma. Sen amelesin amele olarak kalacaksın. Gecen gündüzün yerin yurdun belli değil kız tiksinir öyle hayattan 2 seneye kalmaz boşanır nafaka ödersin bide. En iyisi mi takıl öyle elizabeth zaten sen de kafa da pek yok sözlükte saçmalar durursun.
Evlenmeyin valla düğün konvoyuna katılamam benzine zam gelmiş. Hadi benzini geçtim altın her saniye değişiyor.
Bende ama umudunu kaybetme suriyelilerden al bi tane.
nasıl evlenelim ki? yemin ederim vakıfbank çeyiz hesabım bile var ama ruhuma göre bi eş yok. tek bi enerji uyumuna bakar, çeyiz hesabındaki birikimimi de harcar yollarına sererim
Bir an true zannettim.
işin maddiyat kısmı kolay. oradan yana derdim yok. ama Allah istemiyorsa olmuyor demek ne yaparsam yapayım hala bir kız arkadaşım yok.
birini bulsam hemen .
true'nun yanında yaş da yanmış...
bayan mısınız ?
Kimin halasısın?
çünkü evler çok pahalı. *