bugün

dün akşam istanbul boğaz köprüsü anadolu yakası'ndan avrupa yakası'na geçiş yolunun girişinde (yani göztepe kavşağını geçtikten sonraki ilk giriş) altımızda bir adet bmw 528 olmasına rağmen sol şeritten bir anda arkamda bir şeyin bittiğini ve beni sellektör manyağı yapmasıyla yol verdikten sonra, henüz plakası takılmamış simsiyah bir cls 350 gördüm. en sol şeritten en sağ şeride sonra tekrar kendini en sol şeride atmasıyla beni accayip gaza getirmiş olan ve sonucunda elime vermiş olan otomobildir.
0 kilometresi 360 bin lira olan araba. 2987cc 195 beygir gücünde bir motora sahip.

görsel
görsel
görsel
görsel
Sahibi olan herkese para babasi unvanı kazandiran yegane ulasim aracı.
bmw hastalarını bile cezbeden, birgün asla alamayacağım araç
ve tanrı tasarımcıyı yarattı dedirten şey... araba değil o bir şey. nedir bilemedim...
babamın arabası. Arabaların kralı, çok güzel hız yapılan araba mercedes in bugüne kadar ki en güzel modeli. 120km de bile 150 km hızla uçan araba. Ama sadece 4 kişilik arkası biraz fazla dar arabanın iç tasarımı ahşap ve metal Arada bir vermese güzel olucak ama neyse.
1 haftadır altımda olan yaşanacak araba. cidden ev almak yerine bu arabadan alınıp içinde yaşanabilir. araba 4 kişilik arka koltukların ordasında da konsol var. gümrükten geçirip 6 ayda bir yurtdışına çıkıp girmeyi düşünüyorum. hesapladım alınan vergiyi ödemektense 5-6 yıl yurtdışına çıkıp girmek daha cazip *
arabadır, nirvanadır, başka söze gerek yok .
kilometrede ne kadar yaktığını bir türlü öğrenemediğim, dolayısıyla almaya niyetlenip öylece beklediğim araba.

not: bilen varsa bir ulaşsa bana nasıl olur?