bugün

behlül tarafından " sana değil yengeme " diye söylenebilecek şarkısı olan şarkıcıdır.
an itibariyle disko kralında gereksiz çıkışlar yaparak dikkat çekmeye çalışan ve gereksiz derecede "bakın ben inanılmaz rahatım" vurgusu yapan kişi. kısa süreli birlikteliklerde eğlenceli olabilir ama uzadıkça sıkıcı olacaktır. şarkıda söylüyor.
disko kralı'nda neden bu kadar kasıntı olmak zorundaymış gibi hissediyor kendisini anlamadım.
çok cool'um ben, müthiş relax'im, herkese alttan alttan laf sokarım o yeaa modunda ama tam aksine kasıntı bir görüntü çiziyor.
hiç gülmüyor -ben aşmışım öyle her şeye gülmem-, tek kelime etmiyor sadece araya laflar sokuşturuyor ve ifadesizce -burası neresi, bu salaklar da kim? dercesine- bakıyor. neden böyle anlamadım.
menajeri falan mı demiş acaba, disko kralı'nda böyle böyle yap, asi ol, karşı ol, iyi reklam olur diye.
konserlerinde nasıl bir canlı performans sergileyecek anlamıyorum. nedir lan yani, çok coolum, çok mezhebi geniş bir sanatçıyım. ne bu tripler havalar? erol köse prodüktörlüğünde bir albüm çıkartmışsın, albüm baştan aşağıya ortam parçalarıyla dolu. eee? sonra indigo'da konserim var. ne sergileyeceksin kardeşine?
o değil de gülüşünü sevdiğim bir bayandır. niye öyledir ? çünkü gülüşünü benzettiğim kişiyi severdim.
aynı şarkıcı profillerinden sıyrılmak isteyenlerin ilgisini çekecek, ilginç, disko kralı'nda hem beyaz giyme'ye eşlik etmesiyle hem de son şarkıyı canlı okumasıyla takdir kazanmış ilginç kişilik. *
marjinal bir tarza sahip olan ancak konuşmayı pek beceremeyen güzel kadın. rahat görünüşünün altında hafif sıkılgan bir kişilik var gibi. bunu aşmayı başarırsa ve anlatmak istediği şeyleri şarkılarında daha vurucu cümlelerle ifade edebilirse gelecekte çok iyi yerlere gelecektir.
sesi çok güzelmiş. programda söylenen her bir türküye eşlik ederken baya baya belli etti bunu.

ayrıca güzelde hatun. bulunmuyor böylesi azizim bulunmuyor. hem türkü dinlicek hem elektronik,

dış görünüşünü takmayacak rajat olacak falan.

mercanım, bambaşkaymışsın.
bugün ki disko kralı'nda en son şarkıyı söylemek istemeyecek kadar uykusu gelmiş, sıkılmış ya da yorulmuştur.
takındığı o cool havayı ağzını açmasıyla yerle bir eden bi ablamız.
sadece türkiye de şarkıcı olabilecek abla. ilgi çekmek için daha başka neler yapacağını merak ediyoruz ayrıca herhangi biri tarafından istenilerek dinlenmeyeceği de gün gibi ortada.
disko kralı'nın kadrolu konuğu olduğunu düşündüğüm, yabancı şarkıları ilgi çekme amaçlı türkçeleştirerek yorumlayan şarkıcı.
ortam yapmak için kullanılan bazı şeyler vardır:
sosyalist olmak, ateist olmak, gitar çalmak, bakire olmamakla gurur duymak, oray eğin ve sözlerini savunmak vs...
bu ablamız son 2sine giriyor sanırım.
ek olarak: disko kralında 1 yıl kadar önce "şok şekşi" bir dans yapmıştır. cidden şok geçirmiştim o yerlerde sürünürken.
sana degil kardesine sarkisinin yeni duzenlemesiyle ankarali oldugunu ogrendigimiz sarkici bayandir. sesinin yaninda oyunculuk yetenegiyle de degme aktrislere tas cikartmistir.

http://www.facebook.com/v...video.php?v=1945253314996

(bkz: orijinalinden daha iyi olan coverlar)
kadıköy çarşıda bulunan leziz kokoreç'çidir.fiyatı normal gelirli olan kişiler için fazla gelebilir.ama ölmeden önce tadılması gereken zevklerdendir.
hayrettin'deki ankaralı mercan tiplemesi ile benden 10 üzerinden 10 alan şarkıcı.
hayır belritmesem olmayacak, şarkının bu hali daha hoş gibi mi sanki?
(bkz: ankaralı mercan)
hayrettin'de izleyince önceden kendisine karşı bulundurduğum önyargılarımı biraz yıkmıştır. hiç değilse sıcakkanlı, sevimli bi kız. her ne kadar sana değil kardeşine adlı şarkısı salakça olsa da, sevdim onu.
sana değil kardeşine şarkısının ankaralı versiyonu daha güzel olmuş bence. müziği falan eğlenceli, insanın kalkıp oynayası geliyor. * klibini de sevdim. komik.

(bkz: ankaralı mercan)
--spoiler--
Yılın en iyi çıkış yapan şarkıcı adaylarından Mercan, sınırları olmadığını gösterdi.
--spoiler--
http://i.milliyet.com.tr/...5/18/fft20_mf1356356.Jpeg
Lady gagaya özenen bir b*ka benzemeyen, berbat bir sese sahip bir ucubik yaratık.
Herkes gey şarkısı ile bu kadında bir sorun olduğuna kanaat etmiş durumdayım.
şarkısı aynı cismi farklı bayandır. neydi geçmişteki kıyafetleri, duruşu, bakışı, benden kendisine 'o eski halimden eser kalmadı şimdi' şarkısı gidiyor.
çok tatlı kadındır. şu aralar pek ortalıkta değil galiba. biraz şu cool/çekingen tavırları bırakıp yaptığı işe yüklense çok başarılı olacak olan kadındır.
buram buram lady gaga kokandır.
öyle böyle değil çok karizmatik.
şuan disko kralında türkçe konuşmaya çalışan masum bir kadındır. ailesine yazık yani .
güncel Önemli Başlıklar