bugün

iktidara gelemese bile sözde muhalefet partisiyim deyip hükümetin b takımı gibi davranan ve milliyetçilik kavramının, ismini aldığı partinin tüm değerlerinin çiğnenmesine sessiz kalan malum kişinin tabanından a takımlarına gidecek olan oyların en az yarısına şerh koyacak olması bile yeterli gelecektir. zaten seçim olduğunda ne demek istediğimiz ortaya çıkacak. bu korku bu endişe bu karalama çabası ondan dolayı zaten. ben inanıyorum ki malum şahıstan ve söylediği gerçek olmayan şeylerden bıkan gerçek muhafazakar insanların oyları da kayacak o tarafa doğru. bugüne kadar hep alternatif yok diyorlardı. chp ye oy vermeyecekleri aşikar. meral akşener en azından mhp içerisinden çıkmış ve sağ görüşe sahip birisi mutlaka onu alternatif olarak görecek pek çok insan var. iktidar ile el ele veren sözde muhalefet partisi kurultayı engellettirdi ama yeni parti kurulmasını engelleyemedi ya 2-3 gündür kopan kıyamet bu oyların bir parça daha bölünecek olması zaten..
seçimlerin hilesiz hurdasız, katakullisiz ve türlü alavere dalavereler, bin çeşit alicengiz oyunlarından arınmış; dürüst, şeffaf ve yalansız geçmediğini bilmeyen insandır..
ben ülkücümüyüm mhplimiyim meralcimiyim iyi partilimiyim benim milletim kim ben kimim bahçeli kim sen kimsin ?
Niye olum iyi parti iyi geliyormuş işte.*
iktidara gelmek ülkeyi yönetmek demek ama tek başına ama başkalarıyla. Kadına bakanlık teklif edildiği hâlde fetöcü olduğu iddia ediliyor. Madem öyle düşünüyorsunuz bakanlık teklif eder misiniz.

görsel
Hayır yani kadınin ayrıldiğı parti belli, son secimde yüzde 11 oy alan mhp.

Mhp'den şu ana kadar ayrilan iki partinin oyu belli;
Bbp; en fazla 1
Atp; 0.2

Iyi partinin hedefi şu an mhp'nin siyasetteki konumudur. Bunu alacaktir da. Yani türk siyasetinde mhp ile iyi parti nicelik olarak yer degistirecek. Bu.