bugün

kendilerini yırtmak için haklı sebepleri olanlardır efenim bunlar, şimdi subjektif olucak ama kendimden örnek vereyim, yazıyorum, çiziyorum işimi de yapıyorum, rahatım anlıycanız, sabah 8 de işime başlıyorum 8 dediysem tam 8 olmuyo tabi, akşam 5 dedimi bırakıyorum, hem hayatım garanti altında, hem tatmin olacağım bi ücret alıyorum, hem de sosyal aktivite için çok zamanım kalıyor, maaşımı merek eden varsa herkese söylemem, *
ne yazık ki bu düzen insana memurluğu biçilmiş kaftan olarak görmesini gerektiriyor.
MEZUN OLDUKTAN 5-6 SENE SONRA ÖZELiN VERDiĞi KARIN AĞRISIYLA TUVALETE KOŞMAK GiBi BiRŞEY..
biraz değil çok götveren olmalarından kaynaklanan durumdur.
Haklı insanlardır. Eski bir bankacı olarak memurluk çölde bir vaha gibidir. Hiç abartmadan soyluyorum ki bankacilikta gelen çayımı içmeye vakit bulamiyordum. Memuriyette bir ayda eskiden bir gunde yaptigimdan az iş yapiyorumdur.

Eski kiz arkadasima rahmet edeceğim tek konu bu heralde. Teşvikleriyle kpssye girdim ve hayatimi yatis garantisine aldim.

Insan hayata bir kere geliyor. Elin herifi zengin olacak diye kariyer yalanlariyla niye stres dolu bir hayat yasasin ki insan.
yırtınılması gereken bir durumdur. dün 1.5 saat mı ne çalıştım o kadar. düz memurlar bizden biraz daha düşük ücret almalarına rağmen onlar bile memnun. bir de yarın öbür gün evlenirsin dedim mi devlet memuruyum karakterinde iyise seni kaçırmak istemezler. iş yükü çok az, maaşlar asla gecikmez, namazları rahat kılarsın, tatiller desen yelken fora. adam yırtınmasında napsın.
vasıfsızdırlar, yeteneksizdirler cahil ve de fakirdirler. onlar iÇin önlerinde 2 yol vardır ya özel sektörde 1.000 tl maaşla Çalışır ya da devlet memuru olup iki katı maaş alırlar. onlarda başka seÇenekleri olmadığı iÇin ikinci seÇeneği tercih edip max 3.000 tl maaşı zenginlik belirtisi sayarlar. Risk almaktan korkan garantici tiplerdir. Az olsun garanti olsun mantığı ile yıllarca mantar gibi yaşarlar.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar