bugün

ercan yazgan'ın canlandırdığı karakter.
fakir ama gururlu, üçkağıtçı ama harem sahibi adam.
sabriye,kafiye,terbiye isminde 3 karısı olan azgın otlakçı.öyleki otlakçı demek hafif kalır aslında.asker arkadaşının evine 40 kişi doluşmakla ev sahibi hacı gaffur'u fıtık etmiştir.
elemanın babası
en bizden olan türk dizilerinden birinde en bizden olan karakterlerden biri. böyle insanların gerçekten olduğunu trajikomik biçimde türk insanına göstermiştir.
halinden memnun, gelecek için kaygısızdır.*
kaygısızlar dizisinin 3 kadın 36 çocuklu aile babası. türk televizyonlarından gelmiş geçmiş nadide karakterlerden biridir. ev sahibi hacı gaffurla yıldızı bir türlü barışmamıştır. dizide bir dönem su istasyonu çalıştırmış, işler açılsın diye mahallenin sularını kesmişliği de vardır hani.
10, 15 çocuğu olan babaların değişmez idolüdür o.
hamile kalmışlığıda vardır.
uludag sozluk yazarligi yemini ederek, ailemize nail olmuş yeni bir yazar.

(bkz: hoş geldiniz)
sıcak bir karşılama töreni ile beni bu güzel ortamda kucaklamış yazar. benden daha dadlı ve daha kaygısız.
(bkz: ercan yazgan)
kendisine gofret verdi diye organ mafyasına "çok iyi adamlar" diyen adam.
tüm itici yönlerine rağmen sevilen dizi karakteri. avrupa yakası burhan'ı gibi. gerçek hayatta benden uzak olsun insanı.
üç kadın kırk nüfus benim neyime
kirli havasına
biz geldik istanbul
al kollarına
iki eksik kırk fazla
istanbul bizi sakla
iki eksik kırk fazla
ismail bizi sakla.
gerçekten de soyadını hakeden bir insandır.
fikir insanıdır kendileri. 3 karı 36 çocuğuyla hiç bir işte güçte çalışmadan ismailin sırtından geçinerek 3 karı yetmezmiş gibi 4. karıyı isteyen dizi kahramanlarından en çok örnek alınası karakter. bu arada dizi boyunca yatarken bile o fötr şapkasını asla çıkartmamıştır.
bir dönemin erkeklerine rol model olmuş dizi karakteri.
bu karakter bir de ordu'luymuş... aybastı'dan...
bugün torrentlerini görüp şaşırdığım insanların hala indirdiği kaygısızlar dizisinin babası.
Şimdiki dizilere 10 çeken çocukluğumuzun dizisi Kaygısızlar'ın başrol oyuncusu
ercan yazgan'ın oynadığı unutulmaz bir dizi karakteri. gerçek hayatta var olanları doğu illerinde sıkça bulunur.
türkiye nin ilk absürd komedisi kaygısızlar ın ana karakteri. 36 çocuğu vardır herifteki çük çük değil mitralyöz mübarek.
--spoiler--
3 kadın, 40 nüfus benim neyime
--spoiler--
ismail den devamlı "gecekondu yapıyorum" diye para tıtıklayan, bir süre sonra ismail in şüphelenmesiyle "göster lan yaptığın evi" şeklindeki çıkışıyla kendisi önde ismail arkada çaresizce oraya buraya bakarken bunu görür görmez:

görsel

"işte burada 2 tane yaptım, birisini de size yaptım, boyası badanası bitsin taşınırız." demesiyle olayın koptuğu karakter...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar