bugün

Bal kavanozun dışından mı yalanır lan...
Kiyafetine bagli.
Ince bir tshirt veya bluzun once ustunden oksayip sonra ust taraftan iceri dalmak suretiyle bir de icerden handle etmesi guzel olur. Tabii bu operasyon sirasinda sozlu olarak ne kadar guzel olduklari iltifatlarla meme sahibi hanimefendiye muhakkak aktarilmalidir.
O anin gidisatina gore hormonlarin karar verecegi tercihtir simdiden dusunmeyin bunlari.
Kıyafet varken elini daldırmalı.
Kıyafet üzerinden okşadığın destekli sütyenin kendisi olabilir mi acaba?
Bir soru.
Memeyi verin gerisine karışmayın.
ikisinin zevki de ayrı.
saten gecelik olursa eller eller uyursunuz.
meme okşanmalı mı ben buna takıldım. bence hunharca sıkılmalı, ellenmeli yalanma... ben devam edemiycim...
Derisi sıyrılıp da okşanmalı.
Deriden dolayı memeleri hissedemeyebilirsiniz. Zevki çıkmaz diye söylüyorum ben.

Hazır kurban bayramı da yaklaşıyor. KolAy gelsin beyler.
Şeffaf kırmızı gecelik üzerinden benim tercihim.
(bkz: derdini sikeyim ben gidiyorum)
her ikisinin de ayrı bir tadı var. sadece öpüşüyorsanız memeleri kıyafet üzerinden avuçlamak bile ciddi şehvet verir. ama seks esnasında her halükarda çıplak olacağınız için çıplak halde okşamak o durum için şehvet verir.
Meme en iyu uyumal içindir bence.
meme her türlü okşanır.

ikisinin de tadı ayrıdır.
Uludağ sözlükte bugün tartışılacak en bilimsel konu.
Meme bulduktan sonra önemli değildir. Ayrıca meme okşanmaz öpülür ya da emilir. Evet.
Aile büyükleri Nasrettin Hocayı hiç görmediği bir çirkin hanımla evlendirmişler. Evlendiklerinden ertesi günü hoca çarşıya çıkarken kadıncağız:

- Efendi demiş akrabalarından kimlere görüneyim kimlere görünmeyeyim?

Hoca da,

- "Bana görünme de kime görünürsen görün" demiş

yani kıssadan hisse

sozlüğün sol framende görünme de git ne bok yiyorsan ye!
büyük lafı dinleyin ve kıyafet üzerinden halledin.
1. hayal kırıklığına uğramazsınız.
2. imgelem gücünüz gelişir.
destekli sütyen sahtekarlığını ne kadar erken fark ederseniz o kadar iyi.
ilk önce kıyafet üzerinden okşayacaksın hatun moda girecek. sonrasında memeler fora hissedecek hatunun avcunu sıcaklığını.