bugün

erkekleri günaha sokan hatundur.

şimdi de bu moda oldu sanırım. bahar geldi ve gevşeyen gönül yayları ile birlikte bazı hatunlar sütyen takmama alışkanlığını kendi vücutlarından başlayarak yayma çabası içindeler. ama nasıl tiksiniyorum bu durumdan, anlatamam.

meme ucunu gösteren bluz giymiş hatunları görünce bugün, inanın kendimden utandım hamidolar; hemen sonraki ilk durakta kendimi metrobüsten attım. bir genç olarak ahlakımı korumakta zorlanıyorum. birkaç şırfıntı yüzünden cennet'e gidemeyebilecek olmak, ağrıma gidiyor lan, ehe.
koşarak gidip "memelerinizin ucu bluzdan fışkırmış"denilesi durumdur.
not:sonrasında tokat yeme ihtimalin yüksektir. Bilerek yaptım sanane diyenlerde çıkıyor. haberiniz olsun.
(bkz: #11603228)
dekolteyi seven hatundur.
aşmıştır.
gösteririm ama dokundurmam taktiğini uygulayandır.
kaşar dır.
çük kalkıklığını göstermeyecek boxer giyen erkek için sorun teşkil etmez.*
(bkz: ohoo)*
şimdi bir öneri: hepimizin kardeş olduğunu düşünün, ya da o göğüs uçları belli olan hatunu bir ayı formunda düşünün, gömlek giymiş, göğüs uçları da belli oluyor; he gerçi daha bugün adamın biri zavallı bir köpeğe tecavüz etmiş haberi vardı, ama olsun belki iyi bi şeyler olur dünyada, siz düşünün...*
dik dik bakıp rahatsız edilmelidir. harbiden ama amacın ne ki yapma demiyorum yap ama hobi olarak yap.
buda mı espri değil hakim bey.
8 metre öteden belli eder kendisini. ha bunun erkek versiyonu, ha dişi versiyonu hiç farketmez. teşhircidir. deşifre olmak istiyordur. eheuhe. o değil de siz milletin orasına, burasına mı bakıyorsunuz? desteksiz kauçuklu sütyen takarsanız, dikkat çekmez bağyanlar.
kasten yapılmış bir hareket değildir.
üşüyen bir hanım kızdır muhtemelen.
hele bunu sevgiliniz giyerek geliyorsa tehlikelidir. madem öyle gelmişsin sergileyip bir yere kaçacığını mı zannettin. iki koklatmadan gitmeye çalışırlar. sonra ilişkimiz masumluktan çıktı. yok ebenin ... sen o bluzu giyerken çıkmadı mı. ben ellerken mi çıkıyor bilmem ne yaptımının masumiyeti.
çirkinse bir anda çekici olan hatun.
gece gece abazalara bu başlığı açtırıp benim de abdestimi bozdurmuş hatundur. soyunsa bu kadar etkilenmeyeceğim yani, o derece tahrik oldum.
Eğer isteyerek gösteriyorsa ısrarla bakman gereken hatun tipidir.
her türlü ısırılabilecek hatundur.
memeleri özgürlüğünü ilan etmiş hatun kişisidir. elleşmeyindir hava aldırsın kapatacaktır. *
çıplak olsa o kadar tahrik olmazdım.
laiktir, chp'lidir. kendisinden ve memelerinden niye rahatsız olunmaktadır ?
ebru şallıdır. emziren kadın olduğu için gözüküyomuş, enteresan. anneler günü kutlu olsun bu arada ebrucum.
abazanları harekete geçiren kadındır. (bkz: meme ucu mu lan o)
sütyenin yok mu lan senin diye içimizden bi soru geçirebilceğimiz hatun tipidir.
(bkz: genç abazalar tedirgin)