bugün

kızdan zaten pek birşey beklemezsin ağdası gelmişde geçmiştir, selülitler görünmesin diye sevişirken ışıkları da kapatır, tamam onada eyvallah.ama şu amına kodumun memesindeki ki 5 cm lik kılı al be abla.Hayatınızda uğrayacağınız en büyük dumurlardan birini yaşatır insana.

Tutu tutu hala tadı ağzımda , düşündükçe deli oluyom.
Travesti olma ihtimali olan kızlardır.
(bkz: seviyor sevmiyor)
alması çok acı verdiği için almaya tırsmış olma olasılığı yüksektir.

(bkz: yazarın cinsel hayatı hakkında bilgi vermesi)
endonezyalı erkekler için tahrik edici unsur. zira endonezyada erkekler kıllı severlermiş. değişik bir ideoloji.
nefes alsın yeter mantalitesiyle önüne gelene atlayan abazan gençliğin karşılaşması muhtemel kız türü.
önüne gelen kıza atlayanların karşılacağı gibi gayet seçici olan er kişilerinde karşılacabileceği durumdur. başına gelmeyenler varsayımlar üzerine konuşuyor ama ne yazıkki durum böyle.
kızlar; erkekler için zerafetin sembolüdürler. bu nedenle erkekler; makyaja ayırılan zamana, giyimdeki kararsızlıklara ve zaman kaybına sinirleniyor gibi görünseler de aslında, onların kendilerine bakıp özen göstermesine için için sevinirler. bir erkeğin tahammül edemeyeceği kız; pasaklı, özensiz ve erkeksi hareketler sergileyen kız tipidir. örneğin; hiç bir erkek *;

- naaber yarraaaam!

diyen bir kıza aşık olmaz. yatabilir, kankalık edebilir ama asla aşık olmaz... bence kızlar; türk erkeklerinin özellikle rus, ukraynalı yada belarus kızlara olan ilgisini iyi analiz etmelidirler. bu analizin sonucu kesin ve tektir;

(bkz: kendilerine özen gösteren bakımlı kızlar)
nedir kardeşim bu kıl-tüy takıntısı? yok japonlar'ın kukusu orman gibiymiş, yok ruslar'ın koltuk altı kıllarında maymun yaşıyormuş, yok meme uçları kıllı kızlarmış bık bık bık.
yahu illa seviştiğini sözlük ahalisine duyurmak istiyorsan " ben dün gece seviştim " diye toplu özel mesaj at tebrik edelim, ama bırak götünden element uydurmayı.

kıllı bi şey görmek istiyorsan da geç aynanın karşısına, dön arkanı, domal hafiften aha işte orda komutanın 500 askerini kaybettiği dibi hafif çamurlu, balta girmiş orman. arama boşuna başka yerlerde.
kıçında zilyon tane kılı olup memedeki tek kıla laf eden, cinsel hayatının varlığını afişe etmek isteyen yazar argümanı.
farklı fantezilere sahip olan kızlar olabilirler kanımca.
Ayrıca;
(bkz: Ben karışmam)
(bkz: bana mı uzatıyor)
meme uçlarına da ağda yapması gereken kızdır.

bana sorarsanız kadınlar komple ağda yapsın vücuduna.
vücudun her santimetrekresine.
bu benim şahsi talebim.
meme derisi cok ince ve hassas oldugundan kesinlikle erkeklerin aptalca fikirlerine kanip,o minicik tuyleri almamasi gereken kizlardir.
ağda çözüm değil baylar..
bayanlar bilirler ki sen o tüycük şeklindeki midiboy kıllarını alırsan 2 gün sonra kazık gibi çıkıverir dipceğizinden.
insanların arızaları ile alay etmek aşağılık bir davranıştır. bu tür marazlar bütün insanlarda olabilir ve çözümlenmesi dışında konu edilmesi gereksizdir.
testesteron oranı yüksek kızlardır.

(bkz: meme ucu killi kizl.. sigdir erkekmiş pardon sözlük pardon)
Sözlük ahalisinin dikkatini, kraliçeden kendilerine doğru çeken kızlardır.Burada dikkat çeken husus şudur ki 5 cm biraz mübalaga olmuş.Sanırım 1 cm olacak.Bunlara takılmamak lazım.Takılan olursa partnerine düşüncesini açmalıdır.Sonrası onların sorunudur.
(bkz: Star haber nerelerden bildiriyor)
öncelikle cillop gibi manitanın yatakta ortaya çıkan gercek yüzü diye bir konu vardı vakti zamanında bir mizah dergisinde. herneyse..

erkek olarak ele alalım, erkeğin kıllısı makbul amanda aman, heyyt be erkek dediğin kıllı olur. evet tabi olur demi, götünde başında, çükünde taşaanda kıl olsun, ahanda erkek sana. ulan sordun mu sen kıza, kızlara? bakalım o ne diyecek. seviyor mu sevmiyor mu? ayrıyetten erkeksin tamam ama hayvan gibi kol altı ve genital bölge kıllarını neden uzatırsın? kokarsın olum, yapma böyle şeyler.

ikincisi heryeri tamam bir meme ucunda iki tane kıl ki kendisine kıl demeyiz tüy hatta ve hatta istenmeyen tüy, onlara mı kafayı taktın abuzittin. aman ne iğrendim, o ne la öle, ıyhhgg ayı lan bu, diyeceğine git içeriden cımbız al gel kopar devam et. bu yaştan sonra ben mi öğreticem olum?..
acil bir şekilde, tavuk gibi tütsülenmesi gereken kızdır.
(bkz: maymundan geldik maymuna donecegiz)
(bkz: darwin)
(bkz: veet tüy dökücü krem) *
muhtemelen atalarında bir maymun olan kızdır.
(bkz: polikistik over sendromu)

ne kadar kızlar süper yaratıklar olsalarda, işte bu olmadı diyorum. bir de bu tür kızlar hiç bir şey yokmuş gibi sevişmezler mi? noluyoruz ya?
sebebimsin darwin diye şarkı olsa onu dinleyecek olan kızdır.

not: abi şöyle mide bulandırıcı başlıklar açmayın amk aseksuel olacam lan

edit : biri eksilemiş muhtemelen meme ucu kıllı bir kız.yakalayamadım ama hissettim seni naberrrr.
fantaziye bak yaa.