bugün

saçma sapan konusu olan sırf erotik sahneleri için izlenen bir seyirci kitlesi barındıran film.
lise matematik te okuyan oda arkadaşım kitabın kapağındaki ismini görünce : ''bu nasıl isim bende bahri q'' demesiyle yarılmamıza vesile olmuştur.
okur-yazarlığın dibe vurduğu bir dönemde memleketimin bütün okuma ibrelerini tavan yaptıran cesaretinden dolayı kutladığım fakat lüzumsuz bi kitap olarak değerlendirdiğim 'yatmadan önce yüz fırça darbesi'nin yazarı..
durup dururken bütün dünyada meşhur olmuş gereksizin de gereksizidir. susanna tamaro'nun "yüreğinin götürdüğü yere git" kitabı kadar satmış "yatmadan önce yüz fırça darbesi" kitabı italya'da, sonradan geçmiş de olabilir bilmiyorum. amma velakin benim asıl derdim, bu tür pazarlama yöntemlerinin hiç sekmemesiyledir. seks itiraflarından başka yazacak bir şeyi olmayan içeriksiz insanların "bestseller" yapılmasınadır itirazım. itirazım itirafa değil, ifrazatadır, bilmem anlatabildim mi sevgili sözlük!?
sayfaları yapış yapış olan kitaptır. şekerli çay döktüm canım ondan oldu.
bir buçuk saatlik bir zaman kaybı.
(bkz: dolapta pekmez yala yala bitmez)
doğal ve tatlı bir güzelliği olan dişi varlık. neler çekmiş bu kız okuyunca anlıyor insan
(bkz: ne çilesi varmış bu kızın)*
zaten konusu itibariyle anlaşılacağı üzere o sahnelerin yoğun olduğu bir film. eleştiri alması bu sahnelerin çokluğundan . fakat film genç kızın psikolojik hayatı üzerinden gidiyor, duygularını işliyor , aklından kalbinden geçenleri yansıtıyor , yaptıklarını değil neden yaptığını sorguluyor. bakış açımıza göre şekil alan bir film. ayrıca yazarı da cesaretinden dolayı kutluyorum.
(bkz: behzat ç yatmadan önce yüz ankara polisiyesi)
pi sayısını bulan ünlü matematikçi.
zamanın çok satan kitabı..
101 kırbaç darbesinin yazarı. anlamda kavram eksikliği benimkisi aldırmayın.
filmi de çekilen yatmadan önce yüz fırça darbesinin yazarıdır. yatmadan önce fırça darbesi ne alaka diye kafanıza deli sorular takılabilir. cevabı kitabın içinde bolca vardır.
yatmadan önce yüz fırça darbesi adlı efsane kitabı ile meşhur olmuş bayan yazar.
Hayatımda para vererek aldıgım ilk kibaptı ve dafalarca cocuklugumu sapık olarak geçirmeme yardımcı olmuştu.
şu kadının kitaplarına laf edenler lütfen marques de sadth ın (adını kesin yanlış yazdım) sodomun 120 günü adlı kitabına bir göz atsınlar. beterin beteri var.
Yatmadan önce yüz fırça darbesi kitabının yazarı. Okuyana sapık damgası vuruluyor resmen. Napalim lan yazmasaydı o da böyle bir kitap.
behzat ç. nin reddettiği kızıdır. ç. soyadını p. ile değiştirmiştir. topkapı da fırçacılar ve süpürgeciler hanında dükkanı vardır.
kesinlikle iğrenç denebilecek, ülkemize fazla -veyahut öyle olması gereken- bir yazardır. özellikle empatik insanlara okutulmamalıdır.
azgın bir karının seks hikayeleridir. biz yazsak abaza oluruz bu yazınca sanat. evet.
gereksiz bir yazar oluşumundan ibarettir.
teşekkürler makina.
asker iken can sıkıntısından dolayı kitap okuyayım dedim asker arkadaşımın verdiği kitap ise melissa p olmuştu. Asker olduğum için kamışı yağlamış gibi dolanıyordum etrafta abazalığın dibine vuruyorum adeta. Kitabı okumaya başladığımda heyecanlı heyecanlı okuyup hayal edip bitirmiştim. Sonrasında bir defa daha okuduğum kitaptır.
Sözlükte yeni gördüğüm kalemi güçlü yazar.
yeni yazar galiba, hoş gelmiş.
yatmadan önce 40 fırça darbesi ?
güncel Önemli Başlıklar