bugün

uludağ sözlük yazar kişisidir.

gotchaaa...

daha geleli iki gün olmadan sözlükteki atayız abilerine atarlanmıştır.

"aynı başlıktan sürekli açmasak" falan diyerek.

dur bir bakalım daha zıçtığın b.k kurumadı.

tamam atayız matayız ama senden eski o adamlar.

yedirtmeyiz yani.

herkes haddini bilecek, saksı değiliz biz.

tüccar da değiliz biz eğitimciyiz.

ahhh kalbiiimmm...

neyse yazsın çizsin bakalım.
tamam la tamam kizsin anladik, kasma bu kadar.

ben kizim, hey bakin buradayim, baksaniza burada bir kiz var, ssst kime diyorum ya... diye gezen yazar.
kim bilir kim feyki bir harun abi.
Birincisi ben deistim aynı başlıktan aynı gün içinde kelimeler yer değiştirerek bir sürü laf salatası yapıldı. Ben objektif baktım ki ateistlerin çok araştırıp çok okuyan insanlar olduğuna dair yazılarım da burada mevcut. Anlayıp dinlemeden ahkam kesmen hoş değil
Hoşgeldin yazarı.

Az insanlık gösterin bişey olmaz.
Deistmiş sanırım saygı duyarım en azından araştırmış ve mantıklı olan neyse ona yönelmiş kendisi mutluysa kimseye laf yapmak düşmez iyi yazmalar.
az önce bana çok kızan yazar. bu arada bir insanın evlenmesi için diploma şart değildir. kız okumuyorsa napacak hiç evlenmeyecekmi yani.
(bkz: #31855788)

gariban yada asgari ücret alanı zikmek gerekiyor demek ki.
kafası güzel olan yazar.
maddi gücü az olduklarından ve susturulduklarından bahsediyorum ben. yanlış yere çekme aksine bende bu durum hakkında çok üzgünüm. sen demekki orandan anlamak istiyorsun..
Ensar vakfinin cocuklarla akajali yardim vakfi oldugunu dusunursen hakli yazar. Vakif lan adi ustunde fakir fukara gonderiyor cocugunu oraya. Muhtemelen belli paralara susturulmus ebeveynleri betimlemis bence yazar.

Kolay gele.
Format bilmeyen yazar.

Canım sen entry girmesene, sözlüğü kurutacaksın. Öbdüm hadi git twittıra ağla.

(bkz: Sevim koş kavga var)
keşke bilecik'te olsaydı, buluşur sohbet ederdik. ama bursa'daymış, yapacak bir şey yok.
bilecik kim ki zaten?

not: bu arada bilecik'teki kadın yazarlarımız eqlesinler. erkekler siz eklemeyin sikerim dalağınızı.
Sozluk istihbarat timi arastirsin arkadaslar kimler kimler tespit edilmediki. Eger sahteyse zall hesabi siler ama gercekse de deger mi orospu cocugu demeye? Hayir gelisine millete saldiriyorsunuz da ayip degil mi?
Arkadaşlar problem yok tamam.
Feyk olmayan bir yazar, bol selfili.
görsel
(bkz: neler dönmüş necati abi)

Hoş olmayan şeyler yaşanmış. Yapmayın yahu ne gerek var bunlara ya.

Altı üstü bir sözlük yani. Bu kadar takmayın. Ciddiye alma hatasını zamanında yaşadım. Tecrübe konuşuyor.
20 yıldır sözlükte yazıp hala 11. nesil olan lukin'in dikkatini çekmiş yazar.

keşke bilecik'e gelse.
daha 16.
Şöyle söyleyim hesap kendime ait 5 senedir aktif. ve ben anonim olmak istemedim her sosyal medyada sözlükte nickim sifrem aynidir. Düz bir insanım yapim bu.bu sözlükte ben.gerçekten çok güzel dostluklar kurdum bursada olanlarla daha çok olmak üzere çok konu tartıştim ve çok şey öğrendim. Bursa mesaj sınırlı tabii ki diğer sosyal medya hesaplarından takiplestigim gorustugum fikir paylaştığın insanlar var.ulaşmak isteyip ulaşamayan birileri olur diye link paylastim. isteyen takip eder istemeyen etmez kimseye emrivaki yapmadim.ama işi hakarete vardiranlar olunca iş cirkinlesti.hesabi ifşa ettiğini düşünenler oldu onlar da haklilar elbette ama hesap bana ait.bu kadar abartılacak vs cirkinlesecek bi mesele değildi.uygunsuz bulan da insan gibi uyarirdi aksine sozluge değer verdim güvendim ki yazdım.destek çıkanlara sonsuz teşekkürler. Hakaret edenlere de cevabim su-insan kendinde olan bir şeyi başkalarında da gorurmus-.
Kendi adıyla nick alan harun abi yazarı. Ay allahım bir de populerim triplerine falan girmiş.

Çocuk sen şaka mısın?
Kafa falan mi buluyorsun bizimle?

Daha önce sevimsiz dediğim yazarlardan daha da sevimsizsin.

Keşke silik yesen.

Edit: inanır misiniz haseki bile gözüme şirin görünüyor su an.
(bkz: ooo yeni memeler gelmiş)
Çok da sikimizde olan yazar.
ablam fena aranıyo. benden söylemesi.
(#34679339)
(#34679306)
(#32652069)

ilk başta vatzap gruub kuruyorum hihihohoho diyip numarasını isteyin. hemen verir. sonra yalandan bi grup kurun. aaa kimse gelmiyo ikimiz konuşalım bari, ne kadan da güzelsin hihihih, diyin tamamdır.

Edit; saçma sapan imalarda bulunurken kamikaze bey hariç, diyeceksin. Bu yazılanlar da sana bi ders olsun küçük hanım.

Ayrıca meme falan karıştırmayın lan siz de hayvanlar
yanıyorum söndürenim yok mu? diye bağıran yazar.
etiket peşinde olan cahil ergenin teki.

sözlük = sex algısı üzerinden yürümekte.

instagramlar, reşit oldum artık pompa serbest imajları.

iğrençsiniz.
varsa buyursun döksün yazarı. ifşa silik sebebi ben izin veriyorum ama.

boşa sıkmak kolay.