hafif kilolu ama bunu saklamayan bir kızımız ile kilolu mu değil mi bilmediğimiz, kendisini göstermeyen bir kızımız tartışmakta. şartları eşitleyelim lütfen...
Manyak olmaya karar verdimin alacağı versustur.
Violet hanıma bir uyarıda bulunayım bu melisa denen seri katil kılıklı yazarın ne yapacağı belli olmaz çok sinsi bir vibe alıyorum. Dövüşmen..
Şişman olsa üzülmeyecek biri ile fotoğrafının altına ablamız tombulca deyince öfkeli mesajlar atan birinin kıyası mı?

Güldürmeyin..

Taraflardan biri sürekli bir yerlerinin fotoğrafını sözlüğe atan ilgi budalası efekt sever süslü bir kokoş, diğerinin o taraklarda bezi yok.

Hadi canım hadi..
sırp ve makedon iki kazma yazarın kıstasıdır. evet..
en son hidrojen alfa teleskopu ile alakali günes spektrumlari hakkinda bilgi paylasilmis mi diye sözlüge girdigimi hatirliyorum ve nasil olduysa kendimi bu baslikta buldum.

(bkz: dövüşmen guzum)
az önce böyle bir bakınız gördüm. mesele nedir bilmem ama melisa her türlü alır. bu çok açık.
mb isimli cocugun anilari, biraz daha açar mısın? hangi sebeplerden dolayı melisasilem alır ve hangi özelliklerinden dolayı pure purple violet kaybeder? sözlük olarak bunları bilmek hakkımız...
kaostan besleniyorum ben.
mesilacılar çok güçlü olduk. birileri de purplı feedlesin bence.
hangisinin ayaklarının daha güzel olduğu henüz tespit edilememiştir. incelemeler sürecektir.
ben neskuink ısmarlayanı tutarım demiştim henüz iki taraftan da bu teklifi alamadım.

benim oyum çok güçlü olur yani iki tarafın da bilgisi olsun.

bir versus.
ooo ooooo...

(bkz: küfür olmayan ama küfür etkisi yaratan sözler)
vayolet hanım yavaş, ruslar bu kadar bombalama yapmadı...
Yine meriçler sarmış etrafı..

(bkz: Meriç)