bugün

kendi yazdığı dergide(rolling stones) kendi grubunun röportajını yaptıran bir kızımızdır,ne diyeyim allah akıl fikir versin *
ayrıca yazıları pek tutulmuyor,bilgisine...
bir dönem radikal cumartesi ekinde yazan sesi ve tarzı güzel bir gazeteci.
sabaha karşı albümü ile şarkı sözü konusunda iyi olduğunu bize kanıtlamayı başarmış, derin bakışlı hatun kişilik.
mojoda dinlemenin de ayrı bir farkı vardır.
albüm kapağında ve klipte saçını siyaha boyattığını görüp üzüldüğüm güzel insan.
rockncoke ta gördügüm kadariyla resimlerden daha güzel hanim hanimcik.*
üçnoktabir'in asık suratlı, hoş ve karizmatik vokalisti.

müzisyenliği bir yana aynı zamanda da yazardır bu hanım kızımız. istanbul üniversitesi iletişim fakültesi mezunudur. dört yıl kadar radikal gazetesinde muhabirlik ve editörlük yapmış; radikal'in haftalık gençlik dergisi h2o'nun çıkarılmasında büyük rol oynamıştır. halen de rolling stone'da yazarlık yapmaktadır.

nacizane görüşüm eşsiz bi sese sahip olmamasına rağmen, yazdığı şarkı sözleriyle mutlaka takdir edilmesi gerektiği yönündedir.
her gördüğümde beni ekrana yapıştıran, tarifi mümkün olmayan bir güzelliğe sahip üçnoktabir solisti. çok güzel gerçekten de. sesi de kendisi gibi. daha bir çok klip bekliyoruz kendisinden ve grubundan.
gerek sesiyle, gerek sahnede duruşuyla büyüleyici, üçnoktabir vokalisti.

hele o 'umbrella' şarkısını söylerken sahnede öyle yavaşça yürümesine ölüyorum, müthiş. o bateristin yerinde olmak isterdim.

o video için;
http://www.youtube.com/watch?v=Nx2TSP1a47k
Üçnoktabir isimli dağılan gurubun aşık olunası vokalisti.
üçnoktabir grubunun inanılmaz güzellikteki vokalisti. grup dağılmış şu an nerelerdedir ne yapmaktadır bilgi sirkülasyonu sağlanamıyor , panik halindeyiz azizim.
http://4.bp.blogspot.com/...4/s400/ucnoktabir_002.jpg
pembe saçlı hatun.
rolling stone yazarı, dağılan üçnoktabir grubunun tatlı solisti.
an itibariyle solo albümü çıksa da dinlesek diye düşündüren hatun kişi. üçnoktabir'in başarılı tek albümüne göre daha kişisel bir albüm gelecek gibi görünmekte.
eskiden albümlere dair yorumlarını okurdum ve sağduyulu bulurdum yazılarını. bu tanışıklığımız üçnoktabir'in alternatif sularda yüzen sabaha karşı'sıyla devam etti. üçnoktabir'in zamansız dağılması gözü ona çevirmekte. bütünü iyi şarkılarla örülü bir albüm beklemekteyim kendimce.
sözün kısası beklemedeyiz.
Başarılı olmasını umut ettiğim, bence, güzel sese sahip 3.1 vokalistidir.
öyle bir "bin doz öfke" söyler ki, dinler ve sonunda sadece aşık olursunuz.
Melis Danişmend (Müzisyen gazeteci).
solo albümünü gayet beğendiğim, iyi ki solo çalışmaya başlamış dediğim. güzel sesi şimdi daha kişisel ve duyarlı. köprünün tam üstünde nasıl bir şarkıdır hele.. klip çekesim geliyor mütemadiyen.
daha az renk isimli 2010 çıkışlı albümüyle müzikte sağlam yere gelecek olan şarkıcıdır. bin doz öfke ve peşindeki büyük kaçış isimli şarkıları aynı sırada dinlendiğinde etkili olmaktadır.
daha az renk albümünde güzelliği dinlendikçe ortaya çıkan şarkılara sahip, gayet kendi halinde ve mutlu görünen, madem oyle varsın daha az renk olsun ne cıkar dedırten hoş kadın.
üç nokta bir adlı grup dağıldıktan sonra 2010 kasım ayında ilk solo albümü 'Daha Az Renk'i çıkarmış güzel sesli insan.
(bkz: bin doz öfke)
ilginç bir sese değişik bir fiziğe sahip şarkıcı. bu tezatlık müziğini de etkiliyor haliyle.
hem kendisi hem de şarkıları güzel.
(bkz: güzel)
boyu baya uzun olsa gerek. zira ekrana sığmıyor.
bin doz öfke
kettle
sır
ucuz
incelikler yüzünden
anahtar sözcük

gibi sevdiğim şarkıların sahibi.

kettle da sular kaynattım boğazımdan içeri akıttım işte öyle bir his sensizlik kalbimi yaktın...
(bkz: sevgi pıtırcığı)
güzel sesli hatundur. özellikle feridun düzağaç'ın "iyilik güzellik spor" albümünde çok geç adlı parçayı müthiş söylemiş. dinledikçe doyamıyor insan.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar