bugün

bir gerçek.
bakınız birazdan size belgesi ile bugün yaşadığımız depremin istihbaratını melih gökçek başkanımızın nasıl aldığını ve bizi 20 sene evvel bu konuda uyardığını ortaya koyacağım arkadaşlar.
işte melih gökçek başkanımız sayesinde bugün yaşadığımız şiddetli depremi kazasız belasız atlattık çok şükür.

şu fotoğrafa iyi bakın lütfen;
görsel

bu fotoğraf 90'lı yıllarda çekilmiş. 20 yıldan fazla zaman geçmiş üzerinden.
peki bu fotoğrafın bugünkü depremle ne alakası var?

fotoğrafa bir daha bakarsanız detayı göreceksiniz.

hala göremediyseniz ben detayı vereyim.
görsel

evet detayı gördünüz değil mi arkadaşlar.
şüphesiz ki gökçek, 12 numaralı masada teröristbaşı fetö'nün neden oturduğunu o gün çözdü.

20 sene önce o masada 12 yazması ve bugün yani 12 haziran'da deprem olması, gülen'in de izmir'de imamlık yapmış olması tesadüf olabilir mi?
ama bunu çözebilmek için orada bir melih gökçek olması şarttı.
allah'a şükürler olsun ki sayın gökçek bu bağlantıyı o gün çözdü ve sayın başkanımızı bu konuda uyardı ve onun sayesinde bugün gerekli önlemler alındı, depremi kazasız belasız atlatabildik.

şimdi atayizlere soruyorum.
haydi bunu da açıklayın da görelim?

sağol melih başkanım. tüm türküye için, tüm güşlü türküye için çok teşekkürler...
-----------------------------------------------------------
edit:
böyle saçmalıkları melih gökçek ve burhan kuzu gibi troller yılın 365 günü yazıyor.
ben yazınca mı işsizlik ve saçmalık oluyor?
peki...
Ufak bir araştırma ile iftar gecesi tarihinin 11.02.1995 olduğu ifade edilmektedir.

(bkz: ironi)

görsel
Bizden de bir eksi ilave edin lütfen.
i. melih gökçek oldukça zeki bir insandır. çözmemesi imkansızdır. zaten aksini iddia eden fetöcüdür daeşçidir.