bugün

--spoiler--
BÜTÜN DÜNYADA Ki TÜRKLERE, MÜSLÜMANLARA VE HANGi iNANCA SAHiP OLURSA OLSUN ViCDAN SAHiBi KiŞiLERE ÇAĞRIMDIR...YARIN SAAT 15.00'DE MUTLAKA>>>

TWiTTER BAŞINDA OLUNUZ...iNŞAALLAH BiRiSiNE ÖYLE BiR DERS VERECEĞiZ Ki TWiTTER'I iCAD ETTiKLERiNE PiŞMAN OLACAKLAR...

TEKRAR EDiYORUM.25/HAZiRAN/2013 SALI GÜNÜ SAAT TAM 15.00'DE BÜTÜN iŞLERi BIRAKIP TWiTTERIN BAŞINDA OLALIM.iNŞAALLAH BU
--spoiler--

saat 15:00 da açıklayarak sarsacağı twit.

edit:20 dakika kalmış ya la...
hemen ardından da liseli gibi ergenlik yapmıştır.

--spoiler--
lütfen son 3 tweetimi ülkesini seven herkes birbirine mutlaka rt yapsın.
--spoiler--

(bkz: beğen geç)
Böyle hoş kıvıran bir arkadaş olduğu için, kastamonu köçekleri dayanışma derneğine onursal başgan seçilmiş. Onu aciklayacak. Son 15 dakka! Hazır misin türkiye!
saat 15:00'da redhack'in açıklayacağı hashtag ile göt olacaktır.
Lise zamanlarında gelen ''Eğer bu mesajı 10 kişiye yaymazsan dünyadaki bütün belalar seni bulacak'' mesajlarını anımsatan tweet'lerdir.
mısırları patlatıp, kolalarımızı alarak beklemeye başladığımız twit.

buradan da canlı kanlı duyurun lan bana twitter'ım yok lan 15 dakika içinde açabilir miyim acaba?
Tweet sayesinde dünyanın sarsılmasına tam 11 dk kalmıştır .
Amacına ulaşamamış tweet tir. Saatler 15:20 olay tweet ortada yok .

(bkz: Belediyenin önündeki internet kablosunu kim kesti)
(bkz: Olmayan tweet ile dünyayı sarsmak) .
(bkz: net gitti galiba)
hiç bir şey yazmayan adam eylemi yapıyor olabilir.
saat tam 15:00'da internet bağlantısı kesildi lan tırstım ulan herifler komple internetimi kesti dedim.
melih gökçeğin tweetleri ayrı bir başbelasıdır melih gökçeğin şu sözlük formatına uygun olmayan içerilki enriler atması ayrı bir meseledir. ve ibrahim melih göçeğin tartışmayı seven bir kişilik oldğunu düşünürsek bu durum işleri daha kötüye götürüyoor sokaktaki insanlarınbile hiç bukadar kolay bir şekilde konuşum söylleyemiyeceği tweetleri bir belediye başkanına yakıştıramıyorum taygın bir insan olmasına rağmen bir eğlemci bayana hangi genel evde çalışıyorsun gibi bir soru sorması işte gerçektende dünyayı sarsacak tweetidir diye düşünüyorum.
10 dakika gecikmiştir herhalde tabletin şarjı bitti.
saat 15:00'da yazmaya başladığını düşünürsek saat 17:00 gibi bizlerle paylaşılacak twit.

adam o türkçe ve parmaklarla ancak yazıyordur.
twitter a twitter üzerinden artizlik yapmak.
(bkz: twitterda takipçi kasmaya çalışan ergen taktikleri)
gecikmiş twittir. atacağı twiti sikeyim ya. ders çalışcaktım az moralim düzelsin güleyim öyle başlarım dedim adam kaç dakkadır bekletiyo. atacağın 2 yalan anasını satayım. senelerdir yaptıgın iş. ne gerek var bu kadar bekletiyosun.

edit: buçuğa kadar bekleyeceğim. attı attı, atmadı bu kadar zamanımı çaldı hakkımı helal etmeyeceğim. gerçi adam dünyaların kul hakkını yedi. bir eksik bir fazla ona çok koymaz.

edit2: bu sefer güldürmedi bile amk. from dictatorship to democrasy kitabından ve ordaki eylem yönetmlerinin taksimde uygulandığından bahsediyor. kitapta yazıldı diye uygulanması yasadışı mı oluyor eylem biçimlerinin acaba. insanlar kitap okuyor demek ki ordan öğreniyor şiddetsiz eylem yapmayı. ve sen bunu bile suç olarak gösteriyorsun utanmaz adam.
muhtemelen caps lock açık yazılmış tweettir.

https://pbs.twimg.com/media/BNc7P2BCEAIfNyB.jpg
hala merakla bekliyoruz... söyleyecek yalan kalmadı tabi, ne sallasam diye düşünüyor.
yoktur. olsa bile güldürerek sarsar dünya halkını.

not: hahaha, göt kılı tepki gösterdi.
birilerinin (!) dünya buna hazır değil yapma melih mesajıyla vazgeçmiş olduğu anlaşılan tivittir.

tivitine yandım.
(bkz: duran adam binim)
(bkz: sarsılıyoruz)
istifa edeceğini açıklar belki diye sevinenlerin olabileceği ümit dolu tweet.
beklenen aciklama Twitter'da. ..