bugün

Gelsin seni melekler tedavi etsin a.ina kodumun çocugu diyerek kendi haline birakilmasi gerekir böyle tiplerin.
şeriat hukukunu benimsemiş o doğrultuda yaşayan insan eylemidir. başı açık karıların ve evinde köpek besleyenlerin evine melekler girmez ben değil hadisler söylüyor. evet..
girmesini isteyen kim g*tüm.
Sktrsn gitsin o zaman hocaya üfürükçüye tedavi olsun niye hastaneye getirmiş hastasını.
öyle hadis yok mk sığırı.
bir de köpek demiş. köpekle ne derdi olur meleğin?
haberin ayrıntılarından anlaşıldığı kadarıyla tıbbi müdahaleyi engelleyerek hastayı bilinçli olarak öldürmeye çalışan hasta yakınlarının dincilik numarasıdır.
bezmialem en zengin dincilerin gittiği hastane. hastada para bol. yakınları da belli ki buna konmak için fazla sabırsız. bu ülkede dincilik dendi mi akar sular durur. "ama melekleri engelliyorlardı." bahanesiyle cinayetten bile ceza almadan sıyrılırlar.
Gerçekten büyük bir şok yaşıyorum. Olanlara inanamıyorum. Bu koşullarda içinde yaşadığımız bu müsait ortamda bezmi alem gibi inançlı dini bütün vatandaşlarımızın gittiği bir hastanede bu tam bir aymazlık ve ihmaldir. Tabi ki bu hastanede yapılan amellerin hiç biri rast gitmez. Gerekli önlemleri almayarak ihmali ve kusuru olan başhekim derhal görevden alınmalıdır. Bu müsait ortamda bu devirde bezmi alem gibi bir hastanenin baş hekimi nasıl olur da türbansız hemşire çalıştırabilir. Baş hekim görevden alınmalı, sorumlular hakkında derhal soruştuma açılmalıdır.
bunları bırakın ölsünler lan. bunlara ne diye personel ve mesai israf ediliyor. aldıkları oksijen bile ziyan.
ibretlik durumlar. ülkenin çok büyük çoğunluğunun ciddi rehabilitasyona ihtiyacı var. en başta bunların. Tarikat ve cemaatlerde beyni yanmış yobaz sürülerinin Yani.