bugün

daha demin keşfettim ve aşık oldum. the voice programında meşhur olmuş süper sesli, tatlı mı tatlı biri.

işte şahane performansı: http://www.youtube.com/watch?v=_4CI6HUx7Qc

edit: olum kız 16 yaşındaymış la. ben minyon bi şey sandım. bacımdır, kardeşimdir.
Toxic yorumuna ayılıp bayıldığım muhteşem sesli küçük kadın.
türkiye'de garipsenmeyen bir tip olsa deneyebileceğim saçlara sahip olan, sesi çok güzel olan sanatçı.
*ikizler burcu galiba sağdan bakınca kumral soldan bakınca sarışın bir hanım kardeşimiz.* yaşının küçük olmasına bakmadan çıkıp şarkılar söylemektedir, güzel bir sese sahiptir, çıkıp bol bol söylesin.
carousel ve dollhouse isimli parçalarıyla tanışmış olduğum müzisyendir. henüz 19 yaşında olmasına rağmen çok hoş bir sesi vardır. ileride değişmemesi dileğiyle.
Yeni keşfettiğim kişi. ses yarışmasina katılmıs.
albümündeki her şarkı bir hikayeyi anlatıyor. geri kalan şarkılara da klip çekecekmiş
dollhouse, mad hatter ve pity party favorimdir. zaten kendisi benim idolüm olur
en güzel şarkısı doll house olsa gerek. di o el el, eyç o yu es i, i see things that nobody elsees...
cry baby ve Doll house şarkılarının sözleri çok anlamlı. uçuk ama tatlı klipleri de tabi.
içinden geleni yapıyor olması çok eleştirilir (bkz: saç sitili) ama bugüne kadar şarkılarını kötüleyen hiç insan görmedim.
(28 Nisan, 1995 in Baldwin, New York doğumlu) Amerikalı şarkıcı, söz yazarı ve fotoğrafçıdır. Amerika'da yayınlanan bir ses yarışması olan "The Voice"da ün kazanmıştır. 22 Nisan 2014'te, "Dollhouse EP" isimli çıkış albümünden "Dollhouse" teklisini yayınlamıştır. 14 Ağustos 2015'te ise çıkış albümü "Cry Baby'yi yayınlamıştır.

https://tr.wikipedia.org/wiki/Melanie_Martinez
En iyi kız arkadaşına tecavüz etmiş.
eski arkadaşına tecavüz iddialarına maruz kaldı ve özür mektubunda "She never said no to what we chose to do together" diye bir ifade geçiyor. bunun anlamı "o asla birlikte yapmaya karar verdiğimiz şeye hayır demedi" demek. bu durum gerçekten bir şeyler yaşamış olabilecekleri anlamına geliyor ve ne olursa olsun arkadaşı şuanda kurban olarak görünüyor. ama her şey gelecekte açığa çıkacaktır.