bugün

adam başlığına girdiğinizde otomatik buraya yönlendiriliyorsunuz arkadaşlar yayalım kesin bilgi.
Bir tarafta yazdigi iyi yazilarla bilinen bir yazar
Diger tarafta bayan meme.

Ben gibson tokatlar diyorum.

Saygilar.
sözlüğün kaliteli yazarlarındandır. bilmem kimin amı, bilmem kimin siki diye başlık açan andavallarca bok atılıyor kendisine. ciddiye almanın gereği yok o dingilleri.
Bu yazara bok atanın kendisinde bir bokluk var demektir. Severiz efendim.
2 gün sözlüğe gelmedik, değiştiğini gördüğüm yazar.

Hacı abi sen bu saatlerin adamı değilsin,

Senin sözlük mesain sabah 08:00da başlıyor demek istediğim yazar.*

Şaka lan şaka sen her saat yaz biz, en azından ben okurum*
Kısırıma mel mel bakınca dayanamadım. Tırşık yüreğimle kalkıp sunumlu kısır hazırladım...

Mel mel bakan gibson "un canının pat diye kısır çekmesi ve benim hazırlıksız yakalanmam...

görsel
bulgur bulgur olalı böyle zulüm görmedi amk! *
bir sürü yalakası olan yazar. hayır bu adam size bir şey de kazandırmıyor. akp karşıtı yazmak adama bir ton hayran kazandırmış. helal.

neyse kendisine başarılar diliyorum. 16 nisanda. umarım eli ayağı titremeden girebilir entrylerini.
Severim kendisini, adamdır!
muhalefetin başında olması gereken adamdır. ne kadar aktroll varsa hiçbirine aldırış etmeden aynı kalitede başka yazabilen birisi var mı?
ekseriyet ile yevmiyeli çomarların ve sözlüğün mimlenmiş koca avcısı bir tiplemesinin düzenli olarak nick altını pislettiği yazardır. çok uzun yıllardır sözlük yazarlığı yapıyorum ve ilk defa burada normal şartlar altında nefret edilen tiplerin sırf benim gibi bazı yazarlara salladıkları için artılandığını gördüm. böyle bir ezikliğe ilk defa burada şahit oldum ne yalan söyleyeyim * adamlar veya malum tip 3-4 oydan fazlasını sadece bu nick altına yazdıklarında alabiliyorlar çok enteresan..

savunduğum bir şey vardır sık sık yazıyorum. özellikle bu yevmiyeli satılık yazarlar ilgili başlıklarda cevap veremiyorlar çünkü donanımları yok zekaları yok satılık oldukları için kendi fikirleri de yok. dolayısı ile ilgili başlıklarda her göt olduklarında soluğu nick altımda alıyorlar. bunlar normal dediğim gibi zeka pırıltısı olmayınca gerekli yerde gerekli şeyi yazamıyorlar birde formülü bulmuşlar nick altımdan saldırdıklarında bu ezik bazı arkadaşların desteğini de alınca haklıymış gibi görünüyorlar o kıt zekalarınca.

kimsenin kimseye yalakalık yapmasına gerek yok. kişi kendinden bilir derler ya hükümetin veya malum şahsın bir yerlerini o kadar kuvvetli yalıyorsunuz ki herkesi kendiniz gibi yalaka zannediyorsunuz normaldir.. tekrar söylüyorum kapasiteniz var ise küsküyü yediğiniz başlıklarda karşı argüman olarak yazın nazik yerleriniz yiyiyorsa tabi buralarda salya sümük ağlamayın..

edit : dedim ya daha şimdi. aşağılığın birisi gelmiş hemen aşağıda atatürk allahıymış falan yazmış soysuz diye bunlara deniliyor işte nerede böyle bir şey yazmışım kansız ahlaksız..
mel gibson hakkındaki kırıcı çıkışı ve futbol hakkındaki bazı çıkışlarından ötürü donuz listemde olsa da atatürkçü yapısını sevip takdir ettiğim yazardır. helal olsun.
memişleriyle sözlükte ün yapmış bir yazar.
en nitelikli yazarlardandır kendisi.
iyi yazmalar dilerim.
24 saattir mesai başında olan paralı aktrollerin başlığına doluştuğu yazar. Yatın oğlum daha sabah 7'de kalkıp oy kullanmaya gidenlerin beyinlerini yıkayacaksınız.
Aldığım bazı istihbaratlara göre Kendisi daş gibi bir hatunmuş, faşistlerden pek haz etmesem de " daş " lardan çok hoşlanırım, bundan kelli sıkı takipçisiyim.
kadın yazarlara özelden ses kaydı gönderen, sözlüğe sürekli fotoğraflarını atıp her gün onlarca nick altı girip polemik yaratma çabalarına girerek prim yapmaya çalışan ve vefat etmiş annesi üzerinden ajitasyon ile prim yapmaya çalışan tiplerinde nick altına düştüğü yazardır.

kimlerle muhatap olmak zorunda kalıyoruz buralarda lan çok enteresan. dinime küfreden müslüman olsa gam yemeyeceğim. samimiyet bunları yaptıktan sonra herkesin nick altından samimi değilsin samimi değilsin diye atıp tutmaksa o samimiyet yerin dibine batsın benden de uzak olsun ben iyiyim böyle..

engel editi : çok fazla sözlük içi yazdın yeter diye uyarı geldi o yüzden şu entiriyi buraya editleyeyim..

trol dayanışmasına kurban gitmekte olan yazardır *

(#36313658)
(#36319993)
(#36161105)
(#36099237)

çok fazla geriye gitmeye gerek kalmadan bulunan entiriler. yalan söylemeden önce silmeniz lazım bunları.. daha eskilerde de var denk gelmiştim benim şurada bir tane fotoğrafım var mı bir kişiye nick altı yazıyor muyum prim kasmak adına. veya birilerine gelin benim nick altıma yazın mı diyorum görüldü mü hiç böyle bir şey ? sol frameden engelletiyorum başlık açıyorlar neden sola gelmiyor diye sola geliyor böyle çoluk çocuk toplaşıyor..

ağır işsiz olmadığım için sürekli başlık açmam açılmış başlıklara yazarım. sol framede ne olduğuna ben karar veremediğime göre böyle saçma sapan şeyler yazmayın komik oluyorsunuz.. böyle platformların bir özelliği olduğuna inanıyorum. 150 bin tane entiri girecek kadar boş vaktimiz yok ve ne yazacağımızı kimseye sormak zorunda değiliz. sabahtan akşama evet evet diye yazamam ben dolayısı ile herkes kendi işine baksın lütfen. böyle saçma sapan şey olur mu ya ne yazacağımızı bile söylüyorlar sonra insanları beğenmiyorlar. bu buradaki son entirimdi saçmalamaktan vazgeçin işinize bakın. işe yaramayan 150 bin entiri yerine işe yarar 1000 tane yazarsın sözlüğün maksadı budur. 12500 tane entirim var hepsi mi siyaset yoksa gözünüzde problem mi var anlamıyorum..
vatansever bir yazardır.
bir an silik oldu sandım.
ilk defa tibb denen yazara katılıyorum. sabahtan akşama kadar siyaset yazıp duran hep aynı şeylerle kafa ütüleyen 3-5 kişiden biri. sabah 8'den akşam 12'ye kadar akp öyle akp böyle. yeter amk. bunu ak partili biri yapsa ak troll olur bunlar yapınca vatan sever oluyor. ülke bunlara kaldıysa yandık. bir de bir ergenlerden bir kitle oluşturmuş baya yalıyorlar birbirlerini. hayırlı işler. evet.
Sadece arkadaşlarından mesaj kabul ediyormuş yazarı.*
(bkz: aglama melis)

mel mel bakakalmis bir yazar. muhaha.

görsel
referandumdan sonra, yine mel mel bakakalmıştır.

çirkefe yatan cephededir.
bazı kürtçükler başlığının altında vızlıyor ama sağlam atatürkçüdür.
atatürk nasıl koymuşsa kürtçükler hala ağlıyor.
Yobazların kendine sataşmalarından onur duyması gereken yazar. Asıl yobazlar hakkında iyi birşey yazsaydı utanç sebebi olurdu.