bugün

önce o ağzını topla etrafa tükürüklerini saçma.

gelmeyen istek, mel mel bakan insanlar candır.
porshesi olduğunu iddia eden bir valenin isteğidir. vale olmak ayıp değil ama yaptığı işten utanmak, kendini zengin gibi göstermeye çalışmak çok ayıp.

dikkat et de birgün seni tokatlamasınlar!

edit: pardon porshesi varmış satmış. bize ne bundan. neden belirtiyosun?
zaman zaman bünyeye hasıl olan istektir. kıyamıyorum gerçi kendime. yapmak isteyen varsa şayet şey edelim bir ara.

üstü kapalı yazıp şark kurnazlığı yapmaya gerek yok her şeyimiz belli buyrun porschenizi alıp gelin. şu dürzülük meselesini enine boyuna konuşalım etraflıca. ne yapacağız bu dürzülerle fikir birliğine varalım. dürzülere karşı önlem almak lazım ki dürzülük yapamasınlar bir daha.

sözlük kadın yazarlarına sürekli kankilik yapanlar kankilikten bahsetmesin lütfen.

derken frekansı tutan rakıcılar da gelir. yancılık derken kaç erkek yazara, frekansının tuttuklarına falan yancılık yapıyorlar sonra bizim adımız çıkıyor yancıları var diye çok enteresan.
Yancılarını kızdırır şüphesiz.
Babaları olsa bu kadar savunmazlar.
(bkz: itin duasi kabul olsa gokten kemik yagar)
görsel
görsel
Eğer aktrol ise katıldığım istek. Değilse benim için bir sakıncası yok.
gibson'a gönderme var sanırım. evet, evet.

en zeki benim bir tek ben anladım.
iksilininici intirisini silin visit ilti birisini tikitlimi istiğidir. profil orada duruyor hangi entryi silmişiz lan. başlığın sahibi gibi kıvırmayın sonradan "isteğim azaldı" falan diye yerimiz yurdumuz belli buyurun gelin.

gelemediler * g.tünüz başınız ayrı oynuyor yeminle bu ülkede her şeyin sıkıntısı çekilirde dansöz sıkıntısı çekilmez..
görsel
zekice açılmış bir başlık
altını espriyle donatabilmiş olabilseydik.
başlığa yazık olmuş.

edit: başlığı bir başkası açsa iyiymiş.
Bu çomarların bildiği tek saldırı bu: "Eksilenince entrysini siliiiir"
Silinen entry göster deyince su gören kuduz köpek gibi yok oluyorlar.

Aynı tarzda geveleyen başka bir çomar için:
(bkz: ersoy ulubey)
silinini intiriyi nisil gistirilim tim mil imk bi. demezler mi ; be hey geri zekalı ben entryi silmediğimi nasıl ispat edeceğim öyleyse ? ortaya bir şey atıyorsan sen kanıtlayacaksın ben değil.

rabbim herkese eşit vermiyorsun ama en azından bazılarına kendilerini geliştirme fırsatı ver hepten ümitsiz vak'a olarak bırakma. amin..
Gerizekalı, hangi başlık olduğunu dahi hatırlamıyorsan, o zaman böyle bir iddiayı kanıtlayacak screenshot'ları alacaksın, ondan sonra bunları paylaşıp iddianı öyle öne süreceksin. Bakın elimde üç tane entry'si var eksileyince sildi diye ön çalışma yapacaksın.
Kafa basmaz tabi böyle komplike çalışmalara, iftirayı at çamuru kalsın yeter.
çok komik lan bu çomar ))))) Ay senin porşundamı varmış)))) Ay babası ona porşlardamı almış ))) Ay mel mel bakan abilerinide tokatlarmıymış )))) ...... Güldük eğlendik, şimdi altını temizleme vaktiiiiiiiii ))))
Kendisi ve yancilari tarafindan
Kons' bilinen yazarin actigi baslik.
Hizli calisan meslek erbabi
Heleki malum partiye dotu dayamis olmanin avantajiyla
Ferrari dahil. Herturlu lukse sahip olabilir.
Herkes hatalı yazabilir. Silebilir. Uygun görmeyebilir. Ne yani bu yazdıklarımız khk (kanun hükmünde kararname) mi? Kaldı ki onlar da değişiyor. Sonuçta hatalı gördüğümüzü düzeltiriz. Yok komple hatalıysa sileriz. Hakkı teslim ederiz. Rucu (yanlıştan dönmek) etmek döneklik değildir. Hakkı kabul etmektir doğru olan. Er yada geç doğru meydana çıkar. Sen hatada ısrar edip kabul etmesen de bu böyle.
ergenlik dönemini atlatınca geçer.

görsel
aniden gelen istektir. ne oldu len tırrek. işinize geldi bu totem dimi.
tatlı krizi gibidir. geldi yine bak.

görsel