bugün

galatasaray'ın çöpüydü fenerlilerin yıldızı oldu. bu balona iyi futbolcu diyen masa tenisi izlesin. evet.
Türk futbolunun en karakterli 10 futbolcusundan biridir. Bu sene çok dua ettim fb den ayrıldım diye ama olmadı...

Not: Galatasaraylıyım
6s bu adamı nasıl bıraktı inanılmaz. Fenerin en sağlam basan futbolcusu. Gökhan gönülle caner erkin de 8jkye bu kadar katkı yaparsa yandık.
emre belözoğlu gibi sırf fenerbahçe forması giyiyor diye çirkefleşmemiştir aksine sessizce topunu oynamıştır.
adam gibi adamdır.
not: gs .
görsel
dün akşam oynanan karabükspor maçında kendisini komik bir şekilde yere atıp penaltı almıştır.

mehmet topal adamlığı efsanesini bir hareketiyle bitirmiştir.
kesiciliği çok iyidir.
iz bırakan bir futbolcu olacaktır.
adamın kralidir. Her pozisyon göründüğü gibi değil böyle yargilamayin
Hakikaten izlemediniz mi? Tamam pozisyon penaltı ancak mehmet topal görmüyor adamın gelişini adam kafayı uzatınca çekmiyor ayağını.
şenol güneş'in bugün ayar verdiği futbolcu.

beşiktaş'a gelmek istemiş ve son anda fenerbahçe'ye imza atmış. buna rağmen gökhan gönül'ü fenerbahçe taraftarına yem etmeye çalışması sonucu şenol güneş'ten ayarı yemiştir.
Burnuna estetik yaptırdığını düşündüğüm topçu. Ilk çıktığında burnu yayvandı şimdi sivrilmiş.
Fenerbahçeye büyük katkı yapan ve libero ortasaha gibi görevlerde bulunan futbolcu.
centilmen numarası yapan tiyatrocu.

https://www.youtube.com/watch?v=k1DuYNZe1CI
sinsi bir futbolcu. hiç öyle efendi falan değil.
bugün doğum günüdür. 30 olmuştur.

görsel
oğlum elinle gol atıyorsun sonra secdeye yatıyorsun sen bizimle taşak mı geçiyorsun diye sormak istediğim top tepicimiz.
5 mart 2017'ye kadar karakterli ve düzgün bir oyuncuydu.
An itibari ile gerçek Fenerbahçe'li oldu.
Taraftarlıkla ilgisi yok türk futbolu adına üzüldüm.
Daha once de boyle el ile duzelttigi ve gol attigi mac olan futbolcu. O zamanda elime deydigini hissetmedim deyse hakeme soylerdim demisti. Simdi yine ayni sey oldu.

Bakin gitsin soylesin demiyorum. Bence soylememeli de zaten. Takim icin soylemeyeceksin ama el ile atsam soylerdim falan da demeyin be kardesim. Ya karakterini hice say. Ya da karakterinle oyna.
"fenerbahçeli futbolcu" tabiri yeterli zaten. ne olduğunu yeni anlayanlar için :

http://www.youtube.com/watch?v=wiBo8HvN8Aw
iyice aziz yıldırım'ın manevi oğlu oldu.
Elle attığı Golden sonra secdeye yatması yakışmadı.
saman altından su yürüten. sinsi.
tertemiz gol atmış gene bazı odaklar tarafından bok atılan adam gibi adam. evet.
bugün hak yedi. fb haksız bir 3 puan aldı. herkes gördü ama 3 maymunu oynadı. başka sözümüz yok. zaten fenerin son dakikadaki zamazingoları olmasa hali nice idi..