bugün

Mehmet ali erbil işte. Herkese atlamak istiyor adam.
görsel
gerksiz herifi anmaktır.
Adam idolüm ya.

güzel ayar vermiş.

Kimse mali sevgimizi sorgulamasın.
Tik tokta teşhir yapıp zor gelince bana sapıklık yaptılar demekte güldürüyor insanı. Sen teşhir pazarındasın kızım alıcında böyle olacak tabi
sen adama oranı buranı çıplak şekilde at, sonra da "üfşooo ödöröööömmm" diye ağla.
sen adama oranı buranı çıplak şekilde at, sonra da "üfşooo ödöröööömmm" diye ağla.

ayyyy bi de şok içindeymiş, kıyamam.
(bkz: 65 yaşına geldin ne bu hırs)
kıza ayar vermiş, sapıklık yok pozisyon devam.
Mali siker geçer haklı adam. Tilki ya bu adam tilkiii...
Maliyi onaylamıyorum yalnız hanım kızımız (!) Müşteri kızıştırıyor sanırsam.
Olayda kişilerden bagımsız söyle bir düşüncem var, yaşlı ve maddi durumu biraz yerinde olan erkekler çok cüretkar oluyor. Bu son atımlık barutu kullanma telaşı mı, aman ya reddeder ya kabul eder, ne olacak sanki kafası mı bilmiyorum ama kendi tiplerine bakmadan saga sola sapıkça salca oluyorlar. Tabiki herkesi aynı kefeye koymuyoruz ama erkeklerin kac yaşına gelirse gelsin gönlü genç kalıyor. Belkide kendini o yaşta gencecik kızlara layık görüyordur, hani evet dese kimse bu da benim torunum olacak yaşta demez. Kadınlar öyle degil ama. Mehmet ali erbil de kendini aynada gördüğü sekilde görmüyordur muhtemelen. Hanımefendi de reklamın iyisi kötüsü olmaz demis. Sahsen ben adını ilk kez bu sayede duydum.