bugün

neden se soyunasım geldi denecek başlık.
aynı zamanda türkiye futbol federasyonu'nun sağlıktan sorumlu üyesidir.
zamanında, "tek hayalim fenerbahçe başkanlığı" diyen kişidir.

şimdi federasyon başkanlığına aday olmuş.
kim gelirse gelsin Allah rızası için yabancı sınırlamasını kaldırsın.
fenerbahçe başkanlığına giden yolu, federasyon başkanlığına kaydırılarak orta vadede kapanmış gibi duruyor.

4 büyük kulübün de desteğini alması güzel. ben bir fenerbahçeli olarak bu adamı fenerbahçe spor kulübü başkanı olarak görmek isterdim ama kısmet diyelim.

he bu arada bu adam başkan olur, fenerbahçe de başarılı olursa ergenlerden duyacağımız klasik cümlelerin farkındayız. ama olsun, hiç kimse bir haluk ulusoy olamaz.
göksel gümüşdağ ile uzlaşmaya varmış ve kendisi başkan, gümüşdağ da ikinci başkan olacakmış.

kaynak lig tv.
tff başkanlığı için adı geçen isimdir.
aziz yıldıvım'ın futbol federasyonundaki müstakbel askeri.
fenerbahçeyi 29 yıl sonra türkiye kupasını aldırabilecek tek kişi.
embesilliklere zerk eden adaydır. "ulan hayvanoğluhayvanlar, bu ülkede, futbol federasyonu başkanı olup da takım tutmama ihtimali olan bir insan var mı? peki bir adam federasyon başkanı adayı gösterilebilecek kadar zengin ve tanındıksa,taraftarı olduğu klübün yönetiminde bir şekilde yer almaz mı? bundan önce haluk ulusoy gs li değilmiydi? gs başkan adaylığı için adı geçmedi mi? öküz altında buzağı aramak neden? hıncal uluç bile destekledi adamı insanda biraz utanma arlanma olur" dedirten müstakbel başkan.
bakıyorum da ezikbahçeliler, durduk yere savunma pozisyonu alıp, "valla billa bizi tutmaycak,aslında aziz yıldırım da istemedi zaten herifi" gibisinden daha baştan olayı açık ediyorlar...

adam gibi adam, altay'lı mahmut özgener'in "bu türk futbolu parayla adam bağırtan tipler oldukça düzelmez, bir bu yüzden bırakıyorum başkanlığı, bir de ailem izmir'de olduğundan" lafının adresini de unutuyorlar tabii..

lan olm korkmayın lan...başkan ister fenerli olsu ister çorumsporlu, bu medya ortamında ve aziz yıldırım'ın var olduğu ortamda fenerbahçe'den başka hangi takım kayırılır.
bundan sonra futbol takipçilerinin adını sıkça duyacağı kişi.sahip olduğu entry sayısı katlanarak büyümesi muhtemel.
haluk ulusoy zamanında çirkefliğin dibine vuranların hedefi haline gelmiş adam.

korkmayın lan, ulusoy'un size yaptığını fenerbahçe'ye yapmaz bu adam. şerefsiz değildir.

tüm kulüplerin başkanları da desteklemektedir.
kulüpler birliği tarafından tamamı ile desteklenen, göksel gümüşdağ'ın da çekilmesiyle adaylık şu anlık için tek kalan ve tff başkanlığına seçilmesine artık kesin gözüyle bakılan kişidir.
kendisi ustunden fenerbahce aleyhine hicbirsey soylenemez. zira kendisini ilk isteyenler 4 buyuklerden fenerbahce haricinde kalan kulup baskanlaridir.
sima olarak haluk ulusoy'a fazlasıyla benzeyen yeni federasyon başkanı.
fenevbahçelilerin pek bir sevmeye başladıkları, toz kondurmadıkları müstakbel asker. aferin, takdir ediyorum.

şu var,
(bkz: incelenmesi gereken fenerbahçe maçları)

mehmet ali aydınlar ve aziz yıldıvım ile bu listeye daha çok maç girer.
tff başkan seçimlerine tek başına girecek kişi.

not: adam, aziz yıldırım'ın yerine geçemeyince federasyonun başına geçmiş. oha lan, şaka gibi.

- fenerbahçe olmazsa federasyona geçerim hacı.
futbolu pek bilmeyen bir arkadaş ... digi-federasyonun yeni başkanı olacak kendisi.

http://alsancakstadi.blog...6/mehmet-ali-aydnlar.html

türk futbolu2na koyayım marka değerine bişi olmasın ...
türkiye futbol federasyonu'nun yeni başkanı.
futbol federasyonu başkanlığına aday olduğunu duyduğum gün "acaba akli dengesini mi bozdu" diye düşünmeme sebep olmuş kişi.
abicim halihazırda fenerbahçe acıbadem bayan voleybol takımının başkanısın sen, ne işin var futbol federasyonu ile? sayın mehmet ali aydınlar'ın futbol federasyonu başkanı olması demek, fenerbahçe acıbadem'li sarı melekler ile daha az görüşmesi demek...o güzelliklerden mahrum olması, onların yerine kel ve göbekli bir dünya lavuk ile saatler geçirmesi demek...

söyler misiniz bana, mazoşist eğilimleri olmayan bir insan neden böyle birşey yapsın...

mehmet ali bey...mehmet ali bey...aklını başına al. ne işin var yamuk bacaklı futbolcularla allasen?
Fenerbahçe voleybol takımı için yaptıkları ortada olmasına rağmen nedense bir türlü şahsımda güven uyandırmayan adam. Belki hastaneleri, hastahane olmak yerine ticarethane olduğu için olabilir, bilemiyorum.

Neyiniz var diye sormadan kaçparanız var diye sorulunca insan biraz afallıyor tabi.
fenerbahçeli oluşu bariz belli olduğu halde halen daha bebelerin dilinde olan adam. ulan herif gizli saklı mı geliyor oraya! tabi sizin devir kapandı, haluk ulusoy amcanız yok artık!
an itibariyle tff başkanı olduğu kesinleşen adamdır.
federasyon başkanlığı görevini layıkıyla yerine getireceğine inandığım adam.