bugün

gelsin başbaşa ağlayalım yazarı. balık burcu kadını da gelsin.
kaba kişi.
liseden bu sene mezun olacak..
hayal gücü üst düzey.
mal bir yazar.
Devamlı inci sözlük'ü bir buhran anı geçirerek bırakan fakat 3 gün ya da 1 hafta sonra tekrar geri dönen inci sözlük yazarı. Trollük alanı inci'yi bırakmak üzerine.
inciden tanıdığım eski co mod arkadaşım..
uluyu inci sanmış yazar.
Veledin tekidir. hiçbirşey yokken özelden sövmüştür. sadece acıyorum senin gibi veletlere
Inci'de yine çaylak olup sinirlenmiş, inci sözlük başlığı altında öfke kusan yazar. Güldürdün hacı. *
içerik bulunamadı.
yeni bir kim dotcom servisi. aslında bildiğin cloud. ama bedava 50 gb veriyor. acaip de hızlı çalışıyor.

çok güçlü bir güvenlikte olduğunu iddia ediyorlar. buradaki tek sorun dosyaları deduplication ile tutması. h264 gibi. sadece değişen kısımları kontrol edip saklıyor yoksa zaten bir tane var bizde bundan deyip ona point ekliyor link veriyor. bu sayede 1 gblık bir filmden 1 milyon kişi upload etse bile sadece 1 gb yer ve biraz da link bilgisi saklamış oluyor.

ama tabi bu da kimde ne dosya var bilmesini sağlıyor. içini göremiyor olsa da. yani birisi istese ver bakalım şu dosyaları kimler saklıyormuş dese. al buyur der gösterebilir.
8. nesil aktrol.
(bkz: kürtlerin kız bacılarını çatır çutur sikmek/#25192896)

25 yillik k*rt düşmaniyim boyle ahlak yoksunlugu gormedim.
başlık açıp kaçan yazar.

iyi uçuşlar bro.
(bkz: saldırgan ırkçı)
yazar alımı böyle basit olduğu sürece adı değişecek ama eksilmeyecek bu tipler.
adı asosyal Piç olacak mega olacak yada halihazırda belkide onlarca fakesi ile burada at koşturacaklar. hayır bu adamların ip si belli engelle o ip yi.
Hayvan ooğlu hayva yazar. Neden bütün kürtleri karıştırırsın. Tamam kürtlerin çoğunluğu terörist pkk yanlısı ama pkk düşmanları da var benim gibi.
Hakkında bir dava açılsa başına ne büyük işler geleceğini bilmeyen yazar. Pkk'dan nefret eden Kürtleri de onların safına itmenin anlamı ne lan?
kapitalizmin köpeği olmuş bulut sürücüsü. ulan bi oyun indirecez altı üstü 4 gb ta bi 6 saat bekletilirmi it oğlu itler madem baştan uyarı koyun siktirip gidelim demi.
süper bir bulut hizmeti. aklınız varsa erkenden yer kapın. ilerde free kullanıcılarına daha fazla alan verebilirler. ben yıllar önce açtığım birkaç hesapta 50'şer gb alanımla keyifliyim. çok da işime yarıyor. siz de üye olun bence.
türkiye'de neredeyse her ilde bulunan yerel radyo ismi.