bugün

8. Nesil 13 entryli hesap internette dolaşırken görüyor ve en son 2013 te entry girdiği uludağ sözlüğe girerek bu gördüğü yerin linkini paylaşıyor.

Çok ilginç.
viral is coming..
eleştiriye tahamün edemeyen karaktersiz bir admine satılan ne kadar kişliksiz varsa toplnadığı sözlük.
severek yazdığım sözlük ortamı baya iyi 1. nesil hesaba sahibim. umarım daha çok büyür.
an itibari ile twitter gündemine çıkmıştır. girip baktım çok kalabalık değil gibi içerisi ama sol frame akıyor.
Üye olup olmama konusunda kararsız kaldığım yeni sözlük.
samimi ortamı olan bir sözlük. en azından yazılacak başlık bulabiliyorsunuzdur. ekşi'nin "sevişmelik arkadaş veritabanı" başlıklarına yazmaktan iyidir be.

ekşi'yi severim ama yeri gelir eleştiririm. kanzuk'u hiç sevmiyorum, ssg candır.
sabah sabah attığı maille beni güldüren sözlük benim diğer sözluklerdeki hesabımı nereden biliyorsunuz lan. ne yaptım size. eleştiriye tahamülleri yok

görsel
Taklitler asıllarını yüceltir.
Yok mega sözlük, yok asya sözlük
Gidin ötede oynayın. Liderler bellidir.
sözlük bile değildir.

büyük ihtimal oranın adminleri burada takılıyor seni tanıdılar galiba.
Üstteki mesajı çok yüksek ihtimalle kadın bir mod yazmış.

Baksana sonuna trip eklemeyi de unutmamış.

Hahaha ulan alemsiniz...
diğer sözlükler gibi ekşi sözlüğün kopyası olan sözlük. çokta dandik. bunların kalitesini ölçmek için üye olup sistemlerini eleştirdiğim bir entry girdim. sonuç tabii ki de silindi.
Eleştiriye tahammülü olmayan diktatör yöneticilere sahip sözlük. Aman bulaşmayın. Çok kalitesiz.
mega show var bir de çeşitli sahne şovlarıyla.

konumuz bu değil ama.
katıldığım sözlüktür.
Twitter'da bot hesaplarla gündem oluşturan sözlük, 1. Nesil yazar alımları 5 kasımda son buluyor.
Uzak durulması gerekilen bir sözlük.
meme popülasyonu ne durumda acaba? burada az zayıflamış gibi duruyor.
mega holdings anladım korktum.